Zaklinaczka. Krew Werdiany

Lene Kaaberbøl Wydawnictwo: Młody Book Cykl: Zaklinaczka (tom 2) literatura młodzieżowa
Vildheks 2: Viridians blod
Zaklinaczka (tom 2)
literatura młodzieżowa
Edyta Stępkowska
kompleksy brak pewności siebie dwunastolatka czary magia

„Zaklinaczka. Krew Werdiany” to już moje drugie spotkanie z duńską autorką książek dla młodzieży. Ta seria z tomu na tom robi się coraz ciekawsza, dlatego od razu we wstępie zachęcam do zapoznania się z nią.

Clara to młoda zaklinaczka, która ma wyjątkowo silny kontakt z przyrodą, a przede wszystkim z jej zwierzęcymi przedstawicielami. Po pobycie u ciotki Isy i pomyślnym...

Trochę nie poruszyła mną tak jak pierwsza część.Nie jest zła. Spodziewałam się czegoś bardziej efektownego.

Być może nie powinnam jej oceniać, skoro nie czytałam 1 części, ale wogłóle mnie nie wciągnęła i nie mogłam połapać się w akcji.

• Chcę w prezencie
  • Ebook