Liczy się tylko serce

Tłumaczenie: Anna Michalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The healing heart
lekarz, pustkowie, ucieczka, dom, szpital, uczucia
dona

Żaden z mieszkańców Calua Bay nigdy nie widział doktoraDurella, który zaszyl się na pustkowiu z dala od miasteczka. Laura postanowiła zburzyć spokój jego sanktuarium, ponieważ był on właścicielem domu opieki, w którym działo się źle. Zdołała skłonić doktora Durellado opuszczenia samotni, lecz tylko na kilka dni. Czy zdoła zatrzymać go w miasteczku na dłużej, zwłaszcza że jego pomoc w szpitalu i przychodni okazała się nieoceniona?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: www.harlequin.pl