Szlachetny

Tłumaczenie: Norbert Radomski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Birthright". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Greatheart
83-7120-571-6
Fantastyka, Birthright
Dzwienkoswit

Drugi tom cyklu fantasy Prawo krwi dziejącego się w świecie znanym już czytelnikom ze znakomitego Żelaznego tronu Simona Hawke'a. Cald Dasheff jako jedyny ocalał z rozgromionej przez gnolle karawany. Odnaleziony i wychowany przez strzegące serca lasu elfy, zmężniał i wyrósł na dzielnego wojownika. Tymczasem do siedziby elfów wdarło się zagrożenie gorsze jeszcze od ludzkiego. Niespodziewanie...

Tymczasem do siedziby elfów wdarło się zagrożenie gorsze jeszcze od ludzkiego. Niespodziewanie otwarta brama do Świata Cieni umożliwia atak oddziałom nie całkiem martwych, których wrogiem jest wszystko, co żywe. W niebezpieczeństwie są nie tylko elfy, ale i zazdrośnie strzeżona przez nie puszcza. Dasheff ma szansę odwdzięczyć się za okazane niegdyś zaufanie.
Czy to wykorzysta?

źródło opisu: Rebis, 1998