Paryskie spacery

Twój Styl
poradniki
83-7163-354-8
Paryż światła piękno przewodnik spacer

Ludwik Stomma wielki erudyta, którego można już z pewnością nazwać paryżaninem proponuje nam autorski sposób zwiedzania stolicy Francji. Dla mnie fantastyczny. Żałuję, ze nie miałam tej książki przed wyjazdem do Paryża. Mam nadzieję, że będę jeszcze mogła zwiedzić to fantastyczne miasto z tą książką w ręku. Oprócz wytyczonych tras, informacji o obiektach, które warto...

• Esej
  • Podróż - Paryż
  • 2009
  • Ma Belle France
  • Podróżnicze
  • Porady

Dodaj cytat z książki Paryskie spacery