Opowieści z dreszczykiem. Noc druga

Spine-chillers. The second night
horror
Włodzimierz Lewik
opowieści dreszczyk

Bardzo dobry zbiór opowiadań. Najlepsze teksty to "Opowieść kobziarza" "Upiorny narzeczony", "Studnia i wahadło", "Trzej nieznajomi", "Sir Edmund Orme" i ""Il conte", ale polecam wszystkie.

Na półkach: , , , , , ,

Utwory znajdujące się w niniejszej książce powstały na przestrzeni XIX wieku. Jedne na początku, inne zaś na końcu owego stulecia. Jak można się przekonać patrząc na powyższą listę wśród autorów, których dzieła zostały wybrane, znajdują się same tuzy epoki wiktoriańskiej. Jest to antologia, więc wiadomo, że nie wszystkie prace tutaj zebrane są napisane na równym poziomie....

Dyskusje

• Chcę w prezencie