Lucyfer

Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: de Vincent (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Moonlight Sins
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
opiekunka cierpienie podróż szef mrok reputacja bracia sekrety śmierć posiadłość zagadka pożądanie namiętność miłość
Moonlight Sins
de Vincent (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Romans ze zgonami w tle

8 Link do recenzji

Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron. zmieszanie romansu z odrobiną horroru i tajemnicy. Zaskakujące zmiany akcji sprawiły że nie spałam całą noc, aż nie przeczytałam całej książki do końca. :)

Lucian de Vincent to młody mężczyzna, który otacza się kobietami. Wraz ze starszymi braćmi mieszka w starej rodzinnej posiadłości. W niewyjaśnionych okolicznościach znajduje się jego zaginiona przed laty siostra bliźniaczka, która staje się dla niego najważniejsza.

Julia Hughes jest młodą pielęgniarką. Rezygnuje ze swojej ówczesnej pracy, by podjąć się stanowiska opiekunki...

"Lucyfer" Jennifer L. Armentrout to świetna mieszanka romansu z elementami kryminału i thillera.

❇️
W telegraficznym skrócie: Julia przyjmuje posadę pielęgniarki w Luizjanie. Nowi pracodawcy - tajemniczy bracia de Vincentowie - zatrudniają ją do opieki nad siostrą Madeleine, która niedawno wróciła do domu po tajemniczym zniknieciu. W mrocznej posiadłości ma miejsce wiele...

Nie zawiodłam sie jak zawsze czytając książki tej autorki. Czytajac tą książkę zapominasz zupełnie o realnym świecie, wciąga bezgranicznie jak czarna dziura, a kiedy ją kończysz jesteś jak nałogowiec - chcesz więcej. Jest tylko jedna irytująca rzecz w niej - powtarzające się zbyt częste słowo "WOW", a tak to jest idealna 😉

Kocham Lucyfera. Jest i miłości i kryminał czyli to co lubię najbardziej. Polecam :)

Łatwa, lekka książka na jeden wieczór :) Fabuła niezbyt skomplikowana, przyjemnie się czyta.

Ta książka jest naprawde bardzo dobra. Naracje nawet jakoś przezyłam. Akcja dzieje się szybko, bardzo podoba mi się taki motyw dreszczowca, że jakaś jest tajemnica zagadka gdzie szukamy rozwiązania i odpowiedzi a w tym wszystkim chemia między bohaterami. Super

Cykl książek o braciach de Vincent, zaczyna się od tej,czyli od "Lucyfera" Luciana de Vincent... Rodzina jest dla niego najważniejsza, jednak co zrobić jak na horyzoncie pojawia się ona..., czyli Julia... Czy rodzina też będzie na pierwszym miejscu?
Lucian jest dość wrednym mężczyzną, jednak potrafi być również czuły... Julia pojawia się w domu de Vincentow nie przez...

Książka mi się podobała. Bardzo lekko mi się ją czytało, jak wszystkie książki tej autorki, które do tej pory przeczytałam. Spodziewałam się czegoś troszkę innego, ale koniec końców mi sie spodobała, ma u mnie plusa za to że nie przewidziałam co sie stanie

Pierwsza część trylogii o braciach de Vincent. Fajerwerek nie było. Czuję nawet spore rozczarowanie. Stron ponad 400, a jakoś nie za wiele akcji. Postać Lucyfera ciekawa, aż chciałoby się poznać go bliżej, ale autorka zbytnio nam na to nie pozwoliła. Główna bohaterka niestety nie przekonała mnie do siebie...
Ogólnie mówiąc, "Lucyfera" można przeczytać, ale na długo w...

Dyskusje

2 054