Lucyfer

Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: de Vincent (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Moonlight Sins
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
opiekunka cierpienie podróż szef mrok reputacja bracia sekrety śmierć posiadłość zagadka pożądanie namiętność miłość
Moonlight Sins

Romans ze zgonami w tle

Link do recenzji

1958 ocen

Na półkach: , , , , , ,

Historia intrygująca bardzo i zostałam wciągnęta w tę książkę,pochłonęłam od początku do końca.
Wspaniali,i to niesamowici bogaci,cudowni bracia De Vincent łączy mroczna reputacja.
Julia poznaje przystojnego mężczyznę Taylora.
Fabuła bardzo ciekawa,intrygi i emocje zagwarantowała mi autorka.
Pierwszy tom z cyklu trafił w moje serce,ciężko było się oderwać od czytania.
To...

Nieprawdą byłoby stwierdzić, że pani Armentrout nie znam. Mam za sobą takie tytuły jak „Obsesja”, „Aż do śmierci” czy „Dwa światy”, które swoja droga połknęłam w dwa dni. Kiedy wracam, do tychże książek myślami czuje lekkość, bo tak właśnie pisze pani Jennifer; lekko, przyjemnie, płynnie…, ale problem jest zawsze, kiedy chodzi o coś głębszego. Znam jej twórczość, także spod...

Polecam , zarąbista seria trzech braci, czyta się szybko i z lekkim dreszczykiem :)

Trzech braci. Lucien, Gabriel i Devlin. Wpływowa rodzina de Vincent w Nowym Orleanie. Pewnej nocy ginie senior rodu, wieszając się na lampie. O dziwo, na nikim to nie robi wielkiego wrażenia. Śledztwo w tej sprawie wykazuje jednak, że to było morderstwo. Chwilę wcześniej przed tym zdarzeniem wraca na łono rodziny siostra marnotrawna Madeleine. Jednak zapadła w jakiś rodzaj...

Bohaterowie dość prości i wątek miłosny taki trochę bajkowy.Zakończenie zaskakujące jeśli chodzi o wątek morderstwa. Szybko się czyta. Przyjemna lektura ale czuję niedosyt. Mam nadzieję, że kolejne części będą bardziej wciągające.

Rewelacja

Przyjemny romans z ciekawym wątkiem tajemniczości, jaką owiany jest ród de Vincentów. Całość bez efektu wow, ale idealna, gdy potrzebujemy niewymagającej lektury na odstresowanie.

Nie spodziewałam się, że książka tego typu może mnie aż tak wciągnąć... Fajnie wykreowani bohaterowie, dreszczyk emocji, strachu (wątek nawiedzonego domu) oraz przede wszystkim dużo poczucia humoru. Książka od początku do końca ciekawi i trzyma w napięciu. Sceny erotyczne przedstawione ze smakiem. I choć sam wątek romantyczny mocno do przewidzenia, to naprawdę książka...

“Lucyfer” Jennifer L. Armentrout to pierwszy tom z serii de Vincent. Autorka jest już mi znana dzięki serii Lux, lecz jak wiecie nie lubię czytać opisów czy opinii innych, przed tym aż sama sięgnę po książkę, jedynie co wiedziałam, to to, że ksiażka nie jest już z gatunku fantastyki i jest przeznaczona dla starszych czytelniczek. Ostatnio coraz częściej sięgam po erotyki...

Ujdzie w tłoku. Szkoda, że okładki są tak nieadekwatne do treści.

2 529
    1 357