Kształt nocy

Albatros
The Shape of Night
kryminał, sensacja, thriller
Jerzy Żebrowski

Kiepskie połączenie kryminału z erotykiem, nie tego się spodziewałam. Czasem słaba fabuła potrafi mieć fajne zakończenie, niestety nie tutaj, nijak zostało wszystko wyjaśnione. Autorka poleciała za mocno. Nie w moim klimacie, czuję zniesmaczenie i zażenowanie. Apeluję o zmianę tytułu na „CIEMNIEJSZA STRONA DUSZKA CASPERA”

Książka nie jest zła, dałem 5 bo nie do końca mój klimat. Jak zwykle u Tess przyjemne opisy, łatwo i lekko się czyta. Jednak element romansu i modnego ostatnio zniewolenia obniżył moją ocenę tej książki.
Dla lubiących takie historie książka na pewno warta uwagi.

Taka na słabe 4 .Spodziewałam się po tej autorce większych wrażeń podczas czytania

Słaba.

Myślałam, że to będzie typowy kryminał, a tu zaskoczenie - erotyka...... nie tego się spodziewałam, miałam ochotę zaprzestać czytanie. Zdecydowałam się jednak dotrwać do końca i książka mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie. Były momenty gdy się wręcz bałam o dalsze losy głównej bohaterki. Oczywiście jak u Tess - zakończenie, którego nie zdołałam przewidzieć. :) Polecam

Mimo nie zbyt wysokich ocen ta książka mi osobiście bardzo przypadła do gustu. Wczułam się w historię bohaterki i przeżywałam razem z nią życie w Strażnicy Brodiego.

Dobrze się ją czytało, po skończeniu mam o niej same dobre odczucia.
Jednak w trakcie czytania miałam poczucie, że nie tego oczekiwałam. Paranormalny wątek zbił mnie z tropu, ponieważ nie spodziewałam się tego po tej autorce.
Mimo wszystko, podobała mi się.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kupiłam tę książkę jako fanka powieści Tess z cyklu o Rizzoli i Isles. Niestety, jest to zupełnie inna liga...
Historia z potencjałem, ale niestety spartaczona strasznie. Wątek kryminalny w tle taki, że od razu wiadomo, kto jest trupem a kto mordercą. Główna bohaterka w ogóle nie budzi sympatii, jest alkoholiczką z problemami psychicznymi (mąż siostry? Serio?) i nie dba o...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

romansidło i bzykańsko :-D

Thrillery to nie bardzo moje klimaty, ale na tą się skusiłam i nie żałuję!
Rewelacyjna pod każda względem. Trzymająca w napięciu i zaskakująca.

1 275
  • 2019