Zjazd absolwentów

Okładka książki Zjazd absolwentów Guillaume Musso Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Zjazd absolwentów
Guillaume Musso Wydawnictwo: Albatros kryminał, sensacja, thriller
La jeune fille et la nuit
Albatros
2019-07-31
2019-07-31
2018-04-24
literatura obyczajowa romans
Inne

Wiem,że wiele osób ją uwielbia,jednak ja zaliczam się do tego grona,które uważa tą pozycję za przeciętną. Jak mam być szczera to lekko mnie ona rozczarowała. Po twórczości autora oczekiwałam czegoś naprawdę „Wow” i niestety się przeliczyłam. Bardzo opornie mi się ją czytało.

Fajna książka jednak przez to, że spodziewałam się czegoś innego trochę się zawiodłam.

Mimo to było pare zwrotów akcji i ciekawie opisana historia.

Mimo to było pare zwrotów akcji i ciekawie opisana historia.

Książka nie jest zła, ale chyba spodziewałam się czegoś innego. A skoro spodziewałam się czegoś innego, to się trochę zawiodłam. Nie zrozumcie źle, oprócz tego że od samego początku wiemy o jednej zbrodni i kto jej dokonał, książka jest pełna innych niespodziewanych dla niektórych zwrotów akcji. Jak dla mnie jednak trochę za dużo na raz i zrobiło się trochę zamieszanie. Ale czyta się w miarę szybko i przyjemnie.

Kolejna pozycja od Musso i chyba dla mnie najfajniejsza z tych przeze mnie przeczytanych. Najmniej nierealna i nieprzepełniona fantastyką. Historia sama w sobie ciekawa, wykreowanie postaci też. Bardzo podobały mi się sentymentalne powroty do przeszłości. Zakończenie - części można się domyślić, ale na pewno nie wszystkiego. Ogólnie polecam. :)

Idealna odskocznia po kilku przeczytanych wcześniej ciężkich książkach.

Przyjemne czytanie, ciekawa historia, do tego miejsce akcji Lazurowe Wybrzeże, fajnie było się tam przenieść na kilka dni.

Idealna odskocznia po kilku przeczytanych wcześniej ciężkich książkach.

Szybka i prosta, z typu tych do poduszki po długim dniu. Miała dobre momenty, gdy nie mogłam oderwać się od lektury, ale mimo to okazała się banalna i podszyta troszkę filozoficznymi frazesami (pod koniec). Nie była też bardzo zaskakująca i wielu faktów można było się domyślić przed zakończeniem, choć nie wszystkich! Spodobał mi się również klimat "powrotu do młodości". Odniosłam wręcz wrażenie, że książka była bardziej nostalgiczna, niż tajemnicza.

Doskonale napisana książka. Zaskakuje zwrotami akcji i zakończeniem. Trudno się od niej oderwać, czyta się lekko, dobrze i szybko.

Bardzo fajna książka, od której nie sposób się oderwać.

Bardzo fajna książka, od której nie sposób się oderwać.

Zaskakujaca, kiedy jeszcze nie minela polowa ksiazki wiedzielismy kto jest morderca ale im wiecej przeczytanych stron tym wiecej watkow zostaje ukazanym naszej wyobrazni. Polecam w zimowy wieczor 👍

Jeszcze tak nudnej i usypiającej książki nie czytałam. Każde czytanie kończyło się snem. Nie polecam