Ktoś musi umrzeć

Sarah A. Denzil Wydawnictwo: Filia Cykl: Isabel Fielding (tom 2) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Two For Joy
Adrian Napieralski
Filia
Two For Joy
Isabel Fielding (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Adrian Napieralski
Mroczna strona

Zaczęłam czytać książki z cyklu od pozycji nr 2. Może dlatego mnie nie wciągnęła. Po opisie umieszczonym na okładce spodziewałam się czegoś mocnego, czegoś co mną wstrząśnie. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Teraz udało mi się wypożyczyć pierwszy tom, może przeczytanie go da mi nowe spojrzenie na całość. Dla mnie było za mało akcji, brakowało mi napięcia. Nie polubiłam...

Hmm o dziwo druga cześć zaskoczyła mnie pozytywnie. Kontynuacja jest wciągająca. Zobaczymy co będzie w trzeciej części.

Po Morderczyni byłam niezwykle ciekawa tego, co się dzieje z Leah i jej młodszym bratem Tomem. Wszak Isabell Fielding się nie odnalazła, a wyraźnie dała rodzeństwu Smith do zrozumienia, że nie odpuści dopóki nie dokończy dzieła. I jak zwykle w przypadku Sarah Denzil nie zawiodłam się, autorka uraczyła mnie nie tylko smaczkami w postaci rozdziałów z narracją Isabell dzięki...

Ta książka jest po prostu słaba. Historia naiwna, bohaterka denerwująco głupia, a całość napisana w szkolnym stylu. Szkoda czasu.

Czytając tą książkę, mjiałam wrażenie że czytam drugi raz pierwszą część, z lekko zmienionymi faktami. Wszystko było podobne, wszystko przewidywalne, wszystko ciągnęło się niemniłosiernie...

W tej części rozstrzyga się być czy nie być naszej bohaterki. Czy dręczona ponownie koszmarami Leah odzyska spokój?
Po traumatycznych przejściach z 1 części, Leah udaje się wraz z Tomem i zmienionym nazwiskiem do małej miejscowości nad morzem..
Jednak nie tylko wydarzenia minionych miesięcy ale i traumatyczna przeszłośc ponownie dadzą o sobie znać..
Jak się domyślamy,...

Nudne jak flaki z olejem.

Nowy rok, nowe wyzwanie czytelnicze 🤗zaczynam od ' Ktoś musi umrzeć '. Ciekawa fabuła i wartka akcja wciągają już od pierwszych stron. Warto jednak najpierw przeczytać ' Morderczyni ', która jest pierwszą częścią cyklu.

Leah i Scott zostali objęci programem ochrony świadków. Mają nowe nazwiska, zmieniają miejsce pobytu, a i tak czują na plecach oddech prześladowczyni...

Leah Smith ma nową tożsamość, pracę i dom. Nowe nazwisko nie wystarcza jednak, by odciąć się od przeszłości. Na klifie sennego miasteczka Clifton - on- Sea policja znajduje okaleczone ciało młodej kobiety. Rozpoczyna się ciąg fatalnych zdarzeń. Leah znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Nadmorskie miasteczko kryje niejedną tajemnicę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trrzyma w niepewnosci do ostatniej kartki.Swietny thiler.

• 2020
  • 2020
  • Przeczytane 2020
  • 2021
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Ktoś musi umrzeć