Umorzenie

Okładka książki Umorzenie Remigiusz Mróz
Nominacja w plebiscycie 2019
Okładka książki Umorzenie
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Joanna Chyłka (tom 9) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Joanna Chyłka (tom 9)
Umorzenie
Czwarta Strona
2019-03-13
2019-03-13
literatura polska manipulacja oskarżenie poszukiwanie prawdy prokurator rodzina sędzia śledztwo thriller zabójstwo
Inne

więcej Więcej

Polecam!

Książki z serii "z Chyłką" są czasem opisywane jako "produkcja taśmowa". Głównym powodem dla takiego właśnie określenia jest z pewnością częstotliwość powstawania kolejnych tomów, ale nie da się też ukryć, że każdy z nich powstaje według jednego i tego samego wzoru, jak ze sztancy. Pod kolejne zmienne w tym wzorze podstawia się tylko coraz to różne brutalne morderstwa, oraz...

Jestem rozdrażniona. Wściekła na autora. Szaleństwo emocji w mojej głowie. Ale chyba o to chodzi w czytaniu ?
Dlatego kochamy to robić 😉

Kolejna super pozycja, zwłaszcza dla tych co czytali Hasztag, ale nie tylko.
Polecam dla głodnych ciekawych i nieoczywistych zakończeń:)

Można powiedzieć tylko tyle, że Chyłka z Zordonem po raz kolejny dali czadu. Krótko mówiąc kolejna rewelacyjna, mocno wciągająca część cyklu i jak zawsze szokująca końcówka, której nikt by się nie spodziewał.

Kolejna część która zaczyna ciągnąć się niemiłosiernie. Fajna,jeśli chodzi o połączenie z książką Hashtag, z Tesą do co której Chyłka nie ma serca ze swoimi ripostami. Ale kolejne okłamywanie Kordiana dla dobra sprawy to już jest przesada.Nikt o zdrowych zmysłach,by tego nie wytrzymał,a tutaj kolejny raz pojawia się ten sam naciągnięty wątek.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moim skromnym zdaniem najlepsza jak dotąd część serii.
Mocna fabuła, silny akcent na życie prywatne bohaterów, szczególnie na relację Chyłki i Zordona. Dużo kręciłem głową i mamrotałem przekleństwa pod adresem Chyłki, parę razy szczerze się uśmiechnąłem, a w połowie książki akcja tak się rozpędziła, że nagle stała się ostatnia strona i jednocześnie wieczór.
Po przeczytaniu...

Ze wszystkich przeczytanych do tej pory części przygód prawniczej dwójki, ta podobała mi się zdecydowanie najmniej.
Po raz kolejny Chyłka wydaje się robić w życiu krok do przodu, aby zaraz wykonać kilka kroków w tył. Zaczyna być to nużące i wydaje się powielać pewien schemat. Sama akcja prawnicza również w mojej opinii wypada najbardziej blado na tle innych. Mimo, że jak...

Chyba najsłabsza po Immunitecie jak dotąd część.

Dziewiąta część. Jeśli drodzy czytelnicy doszliście do tego momentu to coś oznacza. Co? Jest to bardzo udana seria, która trzyma w napięciu, która jest ciekawa i momentami wesoła mam na myśli relacje głównych bohaterów.
Polecam.

7 826