Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 37.91 zł

Rodzanice

Nominacja w plebiscycie 2019
Katarzyna Puzyńska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Lipowo (tom 10) kryminał, sensacja, thriller
Prószyński i S-ka
literatura polska Lipowo
Lipowo (tom 10)
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska Lipowo
Inne

Oficjalne recenzje i

Wilkołak to człowiek w wilczej skórze

Link do recenzji

2065 ocen

Od tego tomu już wątek romansowy Emilia - Daniel - Weronika przypomina mi modę na sukces stary serial mojej babci

Rodzanice" to dziesiąty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Kolejna część cyklu o Lipowie za mną i muszę przyznać, że mi się bardzo się podobała. Wątki legend słowiańskich mi się podobały, a wręcz wprowadziły fajny klimat.
Książka dużo emocji , zaskakująca końcówka

działo się i to dużo od pierwszej do ostatniej strony, były nawet momenty że miałem ciarki. fabuła zaskakująca i wciągająca na maksa. jedna z lepszych części sagi o ''lipowie'', puzyńska w wysokiej formie!

Na półkach: , , , ,

nie zawiodłam się, wciągająca jak każda poprzednia i pewnie kolejna - polecam cały cykl bo warto; pomaga oderwać się od rzeczywistości

Świetna, wciąga od pierwszych stron. Uwielbiam ten cykl i jestem fanką autorki od wielu lat ;)

Jak zawsze autorka nie zawiodla…

Jak to Podgórska a nie Nowakowska?!
aż sprawdzałam, czy nie przeoczyłam jakiegoś tomu ;)

Daniel - jak żeś wybrał to nie zdradzaj Weroniki!
Nie można mieś i rybek i akwarium ;)

Jak to Młody zdradził Ewelinę?!
tu chyba Paweł okazał się pomocny,.... ale to zobaczymy czy coś dalej w tej rodzinie.

Marcelina - biedne dziewczę :( ... aż ciary mnie przechodziły czytając jak...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Akcja ma zakrawać o horror. Niestety z marnym skutkiem przez przerysowanie niektórych postaci. Zagadki wciągające i nieoczywiste. Wciągające.

Dużo emocji i zagadek. Napięcie do ostatniej strony...Świetna!

Albo ja się starzeję, albo autorka? Może to ja straciłam nosa do dobrych historii? Zupełnie niepodobne to do dotychczasowych pozycji Puzyńskiej, które miałam przyjemność poznać.
Generalnie tematyka związana z pedofilią jest trudna! Ale! To nie wszystkie zarzuty pod adresem Rzodzanic. Za dużo przeskoków w czasie, akcji, nie do końca trzymająca się logiki historia- ale co ja...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

2 715