Pozwól mi wrócić

Data 1. wydania:
2018-01-01
Magdalena Koziej
Albatros
manipulacja obłęd obsesja poszukiwanie prawdy tęsknota thriller zaginięcie zemsta
Bring Me Back
kryminał, sensacja, thriller
Magdalena Koziej
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Najgorzej jest nie wiedzieć

27 Link do recenzji

Sądziłam, że dwie poprzednie książki Pani B.A. Paris były dla mnie słabe ale ta jest tak słaba że, moim zdaniem nie ma skali żeby ją w jakikolwiek sposób ocenić. Dziwi mnie to że, te książki są tak dobrze oceniane.

Cała fabuła tej książki jest tak wyimaginowana, że te wydarzenia nie mały prawa się wydarzyć. Zakończenie absurdalne, widać że autorce brakowało pomysłu. To nie...

Bardzo słaba pozycja.. O ile dwie wcześniejsze książki tej autorki były spoko, tak ta jest jednym wielkim absurdem i zaskakują mnie tak pozytywne jej opinie :O sytuacje opisane w tej książce po prostu nie mają prawa się wydarzyć. Nie polecam.

Jeden mężczyzna, dwie kobiety. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć...

Choc ciut przewidywalna i miejscami banalna, ogolnie fabula byla bardzo dobra i zaskakujaca. Choc bardzo czesto czytajac rozne ksiazki mam poczucie, ze "to juz bylo", tu pomysl na fabule oceniam na dosc niekonwencjonalny. Na plus.

Daję siódemkę, bo czytałam książkę w zabójczym tempie, nie mogłam się oderwać, ciągle głodna co będzie dalej. Jednak po tak wciągajacej historii, finał mnie zaskoczył. Analizowałam potem ruchy bohaterki i brakowało mi spójności - uważam, że mogłaby to dużo mądrzej rozegrać. Teraz jestem ciekawa co przyniesie "dylemat".

To już trzecia książka B.A. Paris którą przeczytałem.
Wciągająca z zaskakującym zakończeniem.
Jednak jak dla mnie za mało zwrotów akcji , ale mimo wszystko polecam.

Ja wiem, że to nie jest literatura wysokich lotów, ze to na końcu wydaje się mało prawdopodobne, że to takie disco polo wśród thrillerów psychologicznych... ale kocham jej książki! :D
To kolejna powieść którą otwieram i nie mogę zamknąć. Zaczynam czytać i nie mogę przestać. Akcja, tempo i po raz kolejny pozwoliłam się zaskoczyć.

Szkoda czasu.

Moja druga książka tej autorki po "Za zamkniętymi drzwiami" i równie dobra .Czyta sie tak ,że trudno jest sie oderwać od lektury : ) Polecam !

Szkoda marnować na nią czas. Łatwa, przewidywalna, w kółko dzieje się to samo. Tym razem zawiodłam się autorką, poprzednie książki są o wiele lepsze.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

4 761
    1 907
  • 2019
  • Przeczytane 2019
  • 2019
  • Przeczytane w 2019
  • 2020

Dodaj cytat z książki Pozwól mi wrócić