Pozwól mi wrócić

Patronat LC
B.A. Paris
kryminał, sensacja, thriller 319 str.
Bring Me Back
Data 1. wydania:
2018-01-01
Magdalena Koziej
Albatros
kryminał, sensacja, thriller
manipulacja obłęd obsesja poszukiwanie prawdy tęsknota thriller zaginięcie zemsta

Bring Me Back
Magdalena Koziej
Albatros
kryminał, sensacja, thriller

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Najgorzej jest nie wiedzieć

24 Link do recenzji

No cóż, nie ukrywam, że w moim odczuciu ta książka była najsłabsza. Albo się przyzwyczaiłam do tego gatunku albo książka nie jest na tyle porywająca jak poprzednie. O ile dwie pozostałe tej autorki wzbudzały we mnie dość duże momentami emocje tę książkę przeczytałam bez większych uniesień. Była raczej z każdą strona coraz bardziej przewidywalna. Owszem jeden wątek w...

Podobno „najgorsza” pozycja autorki. Mnie akurat przypadła do gustu. Fakt - nierealne, zaskakujące zakończenie, ale chyba właśnie na tym polega fikcja literacka? Ważne, żeby książka zaciekawia, pozwoliła się odprężyć i zrelaksować.

Czytałam i płakałam , wszystkie ksiazki B.A Paris bardzo mi sie podobaly , polecam;)

Cóż. Wciąga od samego początku. Historia zapowiadała się interesująco. Pochłonęłam niemal jednym tchem, będąc bardzo ciekawa rozwoju sytuacji i zakończenia. Jednak absurdalny koniec psuje wszystko. Tak czy inaczej książka emocjonuje i trzyma w napięciu.

W tej historii nic nie jest oczywiste. Czyta się błyskawicznie, a zakończenie jest na prawdę zaskakujące. Trochę naciągane, ale jednak zaskakujące. Podobała mi się :)

Nierealna historia, bardzo naciągana fabuła. Zawiodłam się

Słabiutko. Historia absurdalnie niewiarygodna. Uczucia i zachowanie głównego bohatera nierealne. I do tego w kółko matrioszki. Miałam uczucie, że jeszcze raz przeczytam ,matrioszka, to zacznę krzyczeć.

Cóż jetem lekko rozczarowana. "Za zamkniętymi drzwiami" czytało się szybko i akcja pochłaniała, tutaj czasami wiało nudą. Pomysł super, realizacja taka sobie. Zakończenie zaskakuje ale nie pozytywnie. Wciągnęłam się w historię po przeczytaniu połowy książki powiedziałam sobie: dokończę nie poddam się. Domyśliłam się końca.
Nie żeby to była strata czasu ale myślałam, że...

Oj co to było za pomieszanie z poplątaniem... Nie lubię porzucać książek niedokończonych, ale w tym przypadku żałuję, że tego nie zrobiłam. Główny bohater składał się z samych negatywnych cech, nie polubiłam go ani trochę. Dorosły człowiek, który sam nie wie czego chce i co chwila zmienia zdanie na temat istotnych kwestii. Co do zakończenia, to nie chcę nic spoilerować,...

ciekawa forma, naciągane, nierealne zakończenie;

Dyskusje

3 661
    1 678
  • 2019
  • Przeczytane 2019
  • 2019
  • Przeczytane w 2019
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Pozwól mi wrócić