Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Data 1. wydania:
2018-01-01
Magdalena Koziej
Albatros
manipulacja obłęd obsesja poszukiwanie prawdy tęsknota thriller zaginięcie zemsta
Bring Me Back
kryminał, sensacja, thriller
Magdalena Koziej
Inne

Oficjalne recenzje i

Najgorzej jest nie wiedzieć

Link do recenzji

Zdecydowanie najsłabsza książka autorki. Z trudem dobrnęłam do końca, chociaż zakończenie zaskakujące.

Paris jak zwykle mnie nie zawidła. Świetnie skonstruowana intryga z niespodziewanym zakończeniem.

Kolejna książka autorki, w której narracja toczy się dwuetapowo i prowadzona jest przez 2 osoby, w tym przypadku zaginioną Laylę i bohatera książki Finna. Intryga wydawałoby się zawiła i nie do przewidzenia, jednak poznając co tak naprawdę jest grane trochę wydaje mi się ona naciągana. To już kolejna książka autorki w której brakuje sensu i logiki. Choroby psychiczne są...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla mnie ta książka jest zdecydowanie najsłabsza. Przeczytałam dwie poprzednie i byłam pozytywnie nastawiona, niestety. Da się przeczytać, ale szału nie ma.

Według mnie nie taka wciągająca jak dwie poprzednie książki autorki które przeczytałam, ale również ciekawa. Chociaż długo się rozkręcała. Za to zakończenie niezwykle zaskakujące.

Po przeczytaniu już 3 powieści autorki "Za zamkniętymi drzwiami", "Na skraju załamania" i "Pozwól mi wrócić", mogę stwierdzić, że czym dalej w głąb książki i bliżej ku zakończeniu tym bardziej jest ona interesująca. Tak było również podczas czytania tej pozycji. Początkowo historia wydawała się nudna, jednak od drugiej części stała się ciekawsza. Zakończenie bardzo mnie...

Historia dwojga ludzi splamionych błędami przeszłości. Ona zniknęła, on zaczął nowe życie, które mimo szczęścia, nie jest tym czego oczekiwał. Kiedy niedopowiedziana historia zaczyna doganiać Fina, ten stoi na skraju emocjonalnego i psychicznego rozkładu.
Świetna narracja, ciekawy koncept, zaskakujące zakończenie.
Jak dla mnie nic dodać, nic ująć.

Moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki przypadło na rok 2017 i była to książka pt. ,,Za zamkniętymi drzwiami". Pamiętam, że byłam wtedy pod ogromnym wrażeniem pióra pisarki, a jednak zwlekałam z sięgnięciem po jej następne książki. W natłoku tylu publikacji najzwyczajniej w świecie o niej zapomniałam. Ale teraz nadrabiam zaległości. Tym razem wybór padł na ,,Pozwól...

Dość niespodziewane zakończenie, jak zwykle jeżeli chodzi o B.A.Paris. Niestety moim zdaniem zabrakło iskry, która obecna jest w innych książkach tej autorki. Niemniej warta przeczytania i polecenia.

Przyjemna lekturka na wieczór, trochę przewidywalna ale takiego zakończenia się nie spodziewałam! 🤨

7 121
    2 172