Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 37.50 zł

Anna Dobrzańska

Oficjalne recenzje i

Kołysanka śmierci

Link do recenzji

Książka napisana jest tak że cały czas chce się ją czytać bez końca, bardzo intrygująca i pomysłowa. Świetna robota. Jedyne co to lekko zakończenie mi się nie podobało, autorka mogła to dużo lepiej poprowadzić, zabrało czegoś takiego "wow" na końcu

Początek nieco frapujący, a potem z każdą stroną coraz słabiej pod każdym względem, i tak aż do totalnie banalnego i przewidywalnego finału. Na razie chyba rozczarowanie roku.

Książkę czyta się szybko, jest to delikatny thiller ale bardzo ciekawy. Zakończenie super.

Bardzo zaciekawił mnie opis z tyłu książki, okładka. Spodziewałam się wciągającego thrillera i trochę się rozczarowałam. Ciekawy pomysł na fabułę, jednak historia bardzo wolno się rozkręcała, a zakończenie przewidywalne.

Książka jest dość ciekawa, fabuła logicznie i spójnie idź na przód. Powieść można zaliczyć do lekkich kryminałów, brak tutaj mocnych fragmentów i silnego budowania napięcia. Jest wiele momentów zwrotnych, i przez cały etap czytania narasta ta ciekawość kto jest zabójcą. Nie jest to jednak silne uczucie, które nie pozwoliło bym nam się odebrać od tej książki. Nie mniej...

Bardzo wolno się rozkręca. Nie budzi prawie w ogóle napięcia, może w ostatnich kilku rozdziałach. Twist jest zaskakujący, ale nie powoduje mind blow. Zakończenie na siłę.

Bardzo przeciętny kryminał.

Sięgnęłam po tę pozycję ze względu na interesujący opis, który skojarzył mi się z pewną znaną powieścią Agathy Christie. Mamy tutaj bowiem hotel na odległej szkockiej wyspie, siedmioro nieznajomych, z których każdy skrywa jakiś sekret, a dodatkowo pośród nich ukrywa się morderca. Niestety, mimo różnorodnych bohaterów, fabuła książki jak i ilość nieco absurdalnych...

Nie mam nic do zarzucenia tej książce. Fabuła jest przemyślana, a czytanie jej tak wciąga, że ojeej. Coraz bliżej końca nie mogłam sie doczekać kto z gości jest tym zabójcą. A ostatni rozdział mnie powalił. Książka super

Ta książka trochę klimatem przypomina mi Agthę Christie. Pomijając początek, jest taka klaustrofobiczna. Większość akcji toczy się w małym hotelu na odciętej od świata szkockiej wyspie. Jest właściciel Anna należąca do personelu i goście. Każdy z nich coś ukrywa, lub udaje a wśród nich jest morderca. Czyta się dobrze a zakończenie jest zaskakujące i wstrząsające.

1 436
    1 147