Terapeutka

Albatros
2021-04-14
2021-04-14
Maria Gębicka-Frąc
literatura brytyjska terapeutka thriller psychologiczny osiedle londyn krąg trauma sąsiad sąsiadka morderstwo romans

Oficjalne recenzje i

Klimatyczny thriller w tajemniczym Kręgu

Link do recenzji

6273 110 32

Świetna kolejna powieść B.A.Paris. Zdecydowanie powinna pisać solo niż z innymi autorkami.
Polecam.

Polecam.

Książka super napisana. Przeczytana jednym tchem. Polecam!

Książka super napisana. Przeczytana jednym tchem. Polecam!

Ciekawa opowieść, lektura lekka i przyjemna. Lekki niedosyt intelektualny, choć zakończenie robi wrażenie.

Trzyma w napięciu do ostatniej strony, kiedy już wiesz, kto to zrobił, później okazuje się, że to zupełnie zły strzał. Uwielbiam książki tej autorki.

Fajnie napisana książka, dobrze mi się ją czytało już od pierwszych stron. Ciekawie poprowadzona fabuła, punkt kulminacyjny trzymający w napięciu. Do samego końca podejrzewałam kilka osób i brałam pod uwagę różne scenariusze. Warto przeczytać :)

Bardzo intrygująca , wciągająca do samego końca razem z główną bohaterką podejrzewałam wszystkich także , dobrze rozegrana historia. Polecam

Książka raczej przeciętna, ale nie można powiedzieć, że nie bawiłam się przy niej dobrze. Rozwiązanie akcji było szybkie i nagłe. Trochę za szybkie jak na rozwleczenie samej historii.

krótka książka, która ciągnęła się w nieskończoność, potwornie przegadana, nudnawa, ciągle powtarzane te same zdania tylko w inny sposób lub przy innej sytuacji. Słuchałam w audiobooku, więc była idealna przed snem, by szybko zasnąć :) jedynie końcówka nieco się rozkręciła ale jakoś i tak nie mogłam tego kupić, może przez to, że strasznie irytowała mnie główna bohaterka. Można przeczytać, jak już niczego lepszego się nie ma pod ręką ale polecać nie polecam

Książka okazała się słabsza niż się spodziewałam. Brakowało czegoś co wbijałoby w fotel. Niestety mój numer jeden tej autorki to "Za zamkniętymi drzwiami".

B. A. Paris to jedna z moich ulubionych autorek. Nie zawiodłam się i tym razem. Książka trzymała mnie w napięciu do samego końca a milion teorii na temat zakończenia szalało w mojej głowie. Oczywiście tylko częściowo domyśliłam się zakończenia. Warto przeczytać tę pozycję.