Zanim pozwolę ci wejść

Data 1. wydania:
2016-09-08
Anna Dobrzańska
Albatros
kłamstwo manipulacja przestępstwo przyjaciółka przyjaźń strach szantaż tajemnica thriller wspomnienia
Before I Let You In
kryminał, sensacja, thriller
Anna Dobrzańska

świetny thriller psychologiczny. nie dość, że łatwo się czyta, to wciąga natychmiast. bardzo dobrze skonstruowane wątki. chciałabym przeczytać inne dzieła pani Blackhurst. Polecam!

W Twoim życiu pojawia się nieznajoma kobieta. Wie o Tobie więcej niż Ci się wydaje. Do jakich strasznych czynów popchnie Cię chęć pomocy i bycia ważną w czyimś życiu?

Kiedy zaczęłam czytać tą książkę, nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Z każdą kartką byłam coraz bardziej ciekawa tej historii, chciałam więcej i szybciej się dowiedzieć. Historia jest stworzona dobrze....

Przyjaźń. Taka wieloletnia. Od pieluch niemalże. Coś pięknego. Gdy trwa. Zamienia się w horror gdy któraś z przyjaciółek zdradza…. Karen, Bee i Eleanor. Która? Jest jeszcze pacjentka Karen. Dziwna Jessica Hamilton. Źle się dzieje. Wychodzą traumy sprzed lat. Pojawiają się żale. Podejrzenia. Śmierć. Książka nie porywa, ale czyta się dobrze, chociaż wymaga skupienia. Co...

Kolejna świetna książka tej autorki. Na plus bohaterki oraz zakończenie. Nie spodziewałem się , że to Karen robi te wszystkie rzeczy. To , że to Ona zabiła Eleanor domyśliłem się. Jednak , gdy wyszło na jaw , że Jessica Hamilton to tak naprawdę Anne - córka Michaela spodziewałem się raczej , że to Ona robi te okropne rzeczy przyjaciółką Karen , a tu niespodzianka. Ciekawe...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna swietna ksiazka Pani Blackhurst.Doskonale budowanie napiecia. Niesamowite jaka moc maja nasze umysly i jak potrafia oszukac nas samych.Swietny thriller psychologiczny

Woa, jak to w thrillerach bywa - zakończenie zaskakuje. I w tym przypadku nie jest inaczej!
Na początku może trudno było odnaleźć się w fabule i połapać, kto jest kim, ale później.. przepadasz *zerwana noc*. Każdy rozdział to punkt widzenia jednej z trójki przyjaciółek i czwarty, nie wiadomo kogo.. Bardzo mi się to podobało, bo w ten sposób znamy odczucia, a także myśli...

1961

1. Nie jest to jakiś wybitnie nowatorski pomysł, albowiem spotkałam się już z tym tak w książkach jak i filmach.
2. Książka nie jest zła, jednak czegoś mi tu zabrakło, żeby ocenić ją wyżej.

Głównym problemem tej autorki jest fakt, że jej książki są na tyle mało absorbujące, że po dwóch dniach już nie pamięta się o czym były. Szczerze mówiąc sporo jest takich 'czytadeł',...

kolejna moja ksiazka tej autorki. ksiazka zaczela sie niewinnie, w gabinecie psychoterapeuty na sesji. tak sjak szybko jak zaczelam czytac tak samo skonczylam, nawet nie wiem kiedy. ksiazka trzyma w napieciu. nie zawiodlam sie na Jenny i juz czekam na premiere w maju :) polecam

Jenny Blackhurst mnie nie zawiodła. Zupełnie jak jej inne książki, porwała mnie od pierwszych stron. Bardzo ciekawie napisana. Nie zastanawiajcie się co będzie na końcu bo wszystko jest wywrócone do góry nogami. Polecam :)

Wciągająca, zaskakująca, zadziwiająca. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Dyskusje

1 246