Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Data 1. wydania:
2016-09-08
Anna Dobrzańska
Albatros
kłamstwo manipulacja przestępstwo przyjaciółka przyjaźń strach szantaż tajemnica thriller wspomnienia
Before I Let You In
kryminał, sensacja, thriller
Anna Dobrzańska

Pogmatwany był ten thriller ale się obronił . Jest do przeczytania.

Bardzo dobry thriller. Książka z niezwykle dwuznaczną fabułą, do końca trzymająca w napięciu. Trzy przyjaciółki księgowa Beth, psycholożka Karen i kura domowa Eleonor znają się od dziecka i zdaje się, że nic nie mogłoby zagrozić ich długoletniej znajomości... Z czasem okazuje się jednak, że ich relacja jest mocno zaburzona. Jak zakończą się rodzinne problemy i urojone...

Bardzo fajna książka. Wciągająca, hipnotyzująca, nie przewidywalna.

Książkę poznałam w formie audiobooka, jako umilacz czasu bardzo przyjemna książka. Styl autorki mi odpowiada, historie 3 przyjaciółek, a każda z nich ma swoje tajemnice. Szczerze mówiąc nie miałam pomysłu na rozwiązanie zagadki, a zakończenie książki nawet mnie zaskoczyło. Jednak nie było w książce tego czegoś co nie pozwala Ci się od niej oderwać, może nieco inaczej by...

Muszę przyznać, że oczekiwania były zdecydowanie większe. Ten thriller nie jest zły, ale fabuła jest bardzo szablonowa, oklepana. Nie ma tutaj niczego nowego, czego nie dostalibyśmy w innych książkach o takiej tematyce. Nie ma tutaj nic, co mogłoby czytelnika zaskoczyć.

Książka opowiadająca o trzech przyjaciółkach, które przeżywają swoje perypetie. Eleonor - jest żoną i matką. Bea - wieczna singielka. Karen - dziewczyna Michaela oraz psycholog. Nagle do pani psycholog przychodzi Jessica, która namiesza. Spodziewajcie się dużego zaskoczenia.

W większości przesłuchana i w tej formie świetnie się sprawdza. Jednak to nie jest historia, która na dłużej zostanie w mojej pamięci. Bardzo lubię lekkie pióro autorki, ale napisała już znacznie lepsze książki.

Historia trzech przyjaciółek, każda skrywa jakąś tajemnice. Zaskakujące, myślę że nie do końca przewidywalne zakończenie.

2055

Na półkach: , , , , ,

"Zanim pozwolę Ci wejść" gwarantuje relaks z książką i sporo emocji.

Karen, Bea i Eleanor przyjaźnią się od lat. Jednak każda przyjaźń skrywa jakieś sekrety. Każda z nich ma jakieś niezamknięte sprawy z przeszłości. Mimo, że z pozoru maja idealnie poukładane życie.
Wszystko jednak zaczyna się sypać, kiedy do drzwi doktor Karen Browning puka nowa pacjentka, Jessica Hamilton. I kiedy z jej ust padają słowa: Nie naprawi mnie pani.
•Z książkami...

1 597