Kiedy ciebie nie ma

córka zaginięcie tajemnice

Recenzje oficjalnych recenzentów i

W kręgu tajemnic

5 Link do recenzji

Książka z serii - nie można się od niej oderwać. Trzyma w napięciu, super!

Bardzo ciekawe studium zła, ludzkiej tragedii, psychiki, nadziei. Czyta się gładko, fabuła wciąga, nie przeszkadza ciągła zmiana narratora. Łyżka dziegciu w tej beczce miodu, to niebezpiecznie bliskie podchodzenie do siermiężnej granicy przewidywalności. Na szczęście bez jej przekroczenia.

Rewelacyjna książka całkowicie mnie wciągnęła

Mimo, że już po 2/3 książki poznajemy prawdę co przydarzyło się Ellie, to resztę czyta się tak samo przyjemnie, ponieważ część pytań pozostaje bez odpowiedzi aż do samego końca.

rzeczywiście popaprana historia :)
ale trzeba przyznać, że mimo całej otoczki mało prawdopodobnych sytuacji mocno wciągająca, a od finału ciężko się oderwać :)

"Kiedy ciebie nie ma" to książka o ciekawym koncepcie, jak i zaskakującym zakończeniu. Przyjemnie jest poczytać pozycję, która potrafi wprowadzić czytelnika w nastrój grozy i niepokoju. Polecam przeczytać, warto ;)

Dobra,wciągająca i pełna napięcia książka!

Wciąga i zaskakuje od pierwszej strony

Książka jest, jak napisała sama autorka w Podziękowaniach na końcu książki - dziwaczna. Najbardziej dziwaczna, a wręcz popaprana jest postać Noelle. Definitywnie. Mam mieszane uczucia co do tego tytułu. Książka nie okazała się zbyt ciekawa, była mroczna, dusząca, ale zakończenie podniosło na duchu i spowodowało pojawienie się lekkich ciarek przejęcia. Bardzo podobał mi się...

Wciągająca, z wyrazistymi postaciami. Ciekawa narracja, z punktu widzenia wszystkich kluczowych bohaterów. Interesujący wątek i zaskakujące zakończenie. Wszystkie atuty gatunku.

Dyskusje

• 2019