Kup teraz - 15 ofert w cenie od 1.00 zł do 39.90 zł

Data 1. wydania:
2019-12-12
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
W.A.B.
manipulacja niebezpieczeństwo poszukiwanie prawdy spotkanie szpital psychiatryczny thriller trauma zabójstwo
Silent Patient
kryminał, sensacja, thriller
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
Inne

Oficjalne recenzje i

Terapeuta

Link do recenzji

Coz tu duzo mowic .... Spodziewalem sie czegos duzo lepszego ale moglo byc duzo gorzej . Na plus zdecydowanie lekkosc pisania autora . Jezeli chodzi o zakonczenie to nie spodziewalem sie ale tez nie bylem w szoku . W sam raz na jeden raz :)

Bardzo zaskakująca i wciągająca opowieść. Już od samego początku nie można się powstrzymać od spekulacji kto jest winny. Fajna i ciekawa, choć w połowie domyśliłam się zakończenia, ale mimo to na końcu i tak zaskoczyłam się. Jedyny minus to moje osobiste uczucie jest takie, że na początku trochę nudziła mi się, ale nie potrafię powiedzieć dlaczego.

Gdyby tylko pozostała ta książka thrillerem, a nie zmierzyła w stronę horroru/fantastyki. Bardzo krótka książka, jako posty na forum - jak najbardziej, ale nie jako książka.

Książkę czytało się przyjemnie. Może faktycznie przez połowę książki nie dzieje się nic spektakularnego to szybko się ją czyta, a zakończenie totalnie mnie zszokowało i zaciekawiło. Dla mnie fajna, przyjemna, warta przeczytania.

Bardzo wciągająca, niebanalnie napisana historia o zaskakującym zakończeniu.

Książka wciągnęła mnie od samego początku. Lekko się ja czyta, autor nie kombinuje i utrzymuje akcje w takim tempie że z ciekawością czekasz na kolejny rozdział.
Podoba mi się również styl autora, na pewno sięgnę po kolejną książkę jak tylko się pojawi.

Książka przeciętna, lekko się ją czyta, ale nie wciąga, nie porywa, nie zachwyca.

Jakikolwiek opis wychodzący poza tekst od wydawcy byłby spoilerem. Bardzo dobry thriller psychologiczny, chociaż z początku czyta się ciężko. Kiedy czytelnik przyzwyczai się do atmosfery szpitala psychiatrycznego jest już tylko coraz lepiej. Rozwiązanie zagadki nietypowe, chociaż domyślne "i sprawiedliwości stało się zadość" rozczarowało mnie. Oceniam na 7,5.

Po poleceniu przez przyjaciółkę, postanowiłam nie czekać ani chwili dłużej i zapoznać się z powieścią autorki. Nie ukrywam, że już od pierwszych kilkunastu stron bardzo zaciekawiła mnie historia Alicji. Wątek i sceneria panująca wokół zasługuje na miano dobrego thrillera. Książka nie zawiedzie ulubieńców spraw psychologicznych, dla których brutalne sceny to nie wszystko....

Co tu wiele mówić... to jedna z tych książek, która pozostawia niedosyt, w której brakuje wyjaśnienia pewnych najważniejszych kwestii na samym końcu. Nie zmienia to jednak faktu, że jej czytanie bardzo wciąga i z każdą kolejną kartką czuć coraz większe zainteresowanie wydarzeniami. Bardzo dobra pozycja.

15 097
    6 460