Dublerka

Okładka książki Dublerka Holly Brown, Sophie Hannah, Clare Mackintosh, B.A. Paris Patronat LC
Okładka książki Dublerka

Wyróżniona opinia i

Dublerka

przeczytanych książek 1432 napisanych opinii 813

2029 ocen

Z góry założyłam, że B.A. Paris oznacza gwarancję sukcesu , niestety nie w tym przypadku. Dla mnie ciężka w odbiorze, trudno przebrnąć przez każdy kolejny rozdział. Mimo, że może i chętnie dowiedziałabym się kto stoi za tymi wszystkimi "psikusami" to niestety nie jestem w stanie ruszyć jej już dalej.

Dla mnie interesująca, lecz za dużo imion i czasem było ciężko się połapać. Spodziewałam się innego zakończenia i to mnie aż tak nie porwało. A pisanie książki przez kilka autorek nie było dla mnie żadnym problemem, bo wyszło bardzo spójnie i nie dało się tego odczuć! :)

Ciężko mi było przez nią przejść. Chyba najgorsza z jej książek ;)

Ciężko mi było przez nią przejść. Chyba najgorsza z jej książek ;)

80% książki było nudne i przesadnie zagmatwane, zbyt dużo imion, żeby się połapać kto jest kim. Dopiero ostatnie rozdziały były interesujące.

Słuchałam serialu audio - to było moje pierwsze podejście do słuchania książek. Bałam się trochę, jak wyjdzie książka pisana przez tyle autorek naraz, ale słuchało się naprawdę dobrze. Do tego ciekawy element szkoły tanecznej. Dla mnie super.

Niby dobrze się czyta, niby jest intryga i zwrot akcji ale jakoś na koniec pozostaje takie pfffff - nic specjalnego.

Zapowiadała się ciekawiej. Momentami nudna, na siłę wprowadzane były dodatkowe pytania, które miały pewnie wpleść niepewność i wątpliwości. Przeczytałam ze względu na panią Paris - ale niestety jestem zawiedziona, być może przez kwestię czterech autorek.

Kolejna powieść tym razem kilku autorek, która wciąga od samego początku.
Ukazana tu jest historia z perspektywy 4 kobiet, matek uczennic. Ich wzajemne relacje, problemy i marzenia każdej z nich i spojrzenie na macierzyństwo przeplatają się z głównym wątkiem, czyli poszukiwaniem prześladowcy.
Świetnie ukazana złożoność postaci i ich wewnętrzne dylematy. A całość zwieńczona jest ujawnieniem szokującej prawdy.

Kolejna powieść tym razem kilku autorek, która wciąga od samego początku.

Chyba najgorsza książka tej autorki. Najlepsze rozdziały są pisane przez nią , czuć kryminał i napięcie. Inne autorki pozostałych rozdziałów mniej mnie zaciekawiły. Taka książka dla nastolatek o dzieciach i problemach ich matek.

Na temat tej książki nie będę się za dużo rozpisywać, dlatego że mi się nie podobała. Według mnie żadnej z niej thriller no może dla przedszkolaków 🙈 Napięcie tylko na początku, jak przy każdej nowej książce- co mnie tu spotkanie, a późnej nudy, nudy, nudy...Brak napięcia, akcji i samej psychologii może spowodowany był strachem każdej z autorek, że przegnie, że popłynie, a może że nie udźwignie tematu 🤷🏼‍♀️ Skusiłam się przez nazwisko B.A. Paris i żałuję.
⭐️/5