Perfekcyjna żona

kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Obsesja perfekcji

[ 10 ] Link do recenzji

szybka akcja. ciekawe, nowoczesne spojrzenie. powiązanie w jakimś stopniu sztucznej inteligencji i autyzmu, zainteresowanie tą sferą emocjonalną, ciekawe. i odpowiadało mi zakończenie, takie nieoczywiste.

To kolejne moje spotkanie z autorka. Miałam przyjemność czytać już "W żywe oczy" i w sumie spotkanie to odbyło się bez większych emocji i tu niestety było podobnie. Jest to jedna z tych książek o których tak na prawdę nie wiem co napisać, bo nie było to złe, nie męczyłam się ale czegoś brakło.
Ale zacznijmy od pozytywów, książkę czyta się szybko i z...

Genialny thriller! Abbie budzi się w szpitalu. Mężczyzna, który siedzi obok niej twierdzi że jest jej mężem... Abbie zaczyna sobie coś przypominać, ale nie do końca wszystko zaczyna rozumieć... Zaczyna wypytywac o niewiadome swojego męża... I wtedy dochodzi do niej okrutna prawda... Abbie zmarła podczas tragicznego wypadku... Ale dzięki technologii, którą zafascynowany...

Abbie po wypadku budzi się w szpitalu.
Jednak nic nie pamięta, nie wie kim jest i skąd pochodzi. Mężczyzna, który z nią przebywa uparcie twierdzi, że jest jej mężem i prowadzi firmę zajmującą się tworzeniem nowych technologii. Dzięki której, tak naprawdę Abbie może ponownie normalnie żyć i funkcjonować. Jest kochającą żoną,matką oraz utalentowaną artystką. Wszystko wygląda...

Książka intryguje, zaskakuje i nie uśpi ciekawości czytelnika nad tym co będzie dalej.

Po autorze spodziewałam się innej powieści. Poprzednie książki naprawdę były mocne, trzymały w napięciu i nie zanudzały czytelnika, potrafiły zaskoczyć. Natomiast ta pozycja bardzo się ciągnie i nie sprawia, że czeka się co będzie dalej. Sama fabuła nie do końca trafiła w mój gust.

Szybko się czytało, ogólnie książka ciekawa ,ale zakończenie nie zwaliło mnie z nóg. Oczekiwałam czegoś lepszego.

Książka pozytywnie mnie zaskoczyła, mamy tutaj historię jakby nie patrzeć niezdrowej, wręcz chorej, dążącej do perfekcji  miłości.
Abby po 5 latach budzi się ze śpiączki, przy jej łóżku wiernie czeka kochający mąż Tom, który jest tytanem nowych technologii.
Wracają do domu , ale z biegiem czasu Abby zyskuje nowe informacje na temat swojego życia. albo" jej"życia czyli...

Ciekawa pozycja dająca szansę na zastanowienie się czy ludzkość jest w stanie stworzyć robota, który będzie odczuwał wszystko jak człowiek, czy robot może kochać, czy Kiedyś roboty nas zastąpią i jak mogłoby to wyglądać.
Sama fabuła ciekawa, zakończenie zaskakujące, ciekawe, ale i (dla mnie) mocno konfundujące.

Świetna książka. Zaskakujące zakończenie. Polecam

Dyskusje