Zanim się pojawiłeś

Jojo Moyes Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Lou Clark (tom 1) literatura piękna
Me Before You
Anna Gralak
niepełnosprawność opieka miłość Anna Gralak
19028 ocen 2640 opinii

Opinie [2 640]

Czegoś mi tutaj zabrakło. (i nie mówię tu o tym, żeby na zakończeniu ostatni bohater pod koniec powiedział, że to nie żart). Brakło jakiegoś walnięcia drzwiami, takiego elementu rozruchu.
Jeśli na poczatku książka nie przypada Ci di gustu, czytaj dalej!

Książka wyjątkowo mnie poruszyła. Nie wzruszam się na wielu książkach, nie mówiąc o płakaniu. Ta książka to arcydzieło. 10 się należy <3

Po pierwszych trzech stronach wywaliłam. Egzaltowana papka dla blondynek.
Weszłam tu, żeby odhaczyć, że z tą książką już skończyłam - i przeczytałam kilka opinii. Że wow, że łzy, że ojej, jakie dobre.
Skoro dobre, no to dobra, dam jej jeszcze pół szansy.
I wtedy już mnie wciągnęła ta historia. Już nie było tak słodko do zrzygania. To już nie był opis idealnego życia,...

Wow, nie spodziewałam się, że to będzie tak dobra książka.
Jojo Moyes ma naprawdę przyjemny styl, sama książka nie jest tylko głupiutkim romansem, można z niej wynieść jakieś wartości.
Absolutnie nie zgadzam się z zakończeniem 😿💔 naprawdę fajną sprawą było obserwowanie rozwoju relacji bohaterów, dość często zdarzało mi się wybuchnąć też śmiechem 😅 Po prostu trudno nie...

świetna książka

13/2020

Na półkach: , , , , ,

Piękna i łapiąca za serduszko historia. Nie wiele trzeba tu mówić. Zgrabnie napisana, bohaterowie są ciekawi i nienużący, a tempo fabuły jest dobre. A co ważne powieść skłania także czytelnika do refleksji nad kilkoma różnymi aspektami zwyczajnego ludzkiego życia.

bardzo piękna i wzruszająca. Polecam!

Świetna książka, zakończenie trochę inne niz się spodziewalam.

Łzy same płynął - piękna książka

Dyskusje

24 193