Me Before You

Jojo Moyes Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Lou Clark (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Penguin Books
Lou Clark (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Opinie [2 572]

Dość ciekawie napisana i wzruszajaca. Szybko mijaja karty przy czytaniu i juz siegasz po kolejna pozycje autorki.

Bardzo lekko napisana, cudowna książka. Świetnie poprowadzony wątek miłosny, jak i cała fabuła.
Lojalnie uprzedzam, że przy lekturze lepiej uzbroić się w chusteczki.

Dzięki tej książce pokochałam twórczość Jojo. Niesamowita książka i cudowna historia. Jednocześnie smutna i zabawna, zmuszająca do przemyśleń i zastanowienia się nad sensem wielu rzeczy w naszym życiu. Bohaterowie tak prawdziwi i niesamowici, po prostu się w nich zakochałam. Zakończenie tak smutne, że nie sposób uronić łzy... Film również fantastyczny. Polecam.

Historia, która głęboko wzrusza, ale też śmieszy - niezwykła, romantyczna i niepowtarzalna. Daje inne spojrzenie na świat.
Louisa, młoda i dynamiczna dziewczyna podejmuje się opieki nad Willem - mężczyzną w średnim wieku, który uległ wypadkowi motocyklowemu. Dla Lou to pierwsze takie doświadczenie w życiu. Czy sobie poradzi? Z Willem nikomu nie jest łatwo... Jak ta...

Świetna książka wciągająca od samego początku. Polecam wszystkim miłośnikom tego typu książek. Zaskakujące zakończenie. PLUS ZA TO

Wzrusająca, ciepła i pełna humoru. Po prostu genialna

Nigdy nie czytałam bardziej wzruszającej książki.
(Nie spodziewałam się takiego zakończenia....)

To nie jest „najpiekniejsza historia miłosna ostatnich lat”, jak głosi hasło z okładki. To historia miłości ukrytej w codziennych gestach. To historia o przemianach, zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Choć mnie nie porwała na tyle, bym chciała sięgnąć po kontynuację serii, to na pewno skłoniła do chwilowej refleksji.

Uwielbiam styl autorki i lekkość z jaką pisze. Najbardziej lubię to, w jaki subtelny i delikatny sposób opisuje uczucia i emocje, które towarzyszyły bohaterom i mnie samej.

Romans na długie zimowe wieczory

23 456
    9 400