Maybe Someday

Colleen Hoover Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Maybe (tom 1) literatura obyczajowa, romans
2016-11-09
2016-11-09
Piotr Grzegorzewski
Inne

Oficjalne recenzje i

Potępiać ich, czy im kibicować?

[ 25 ] Link do recenzji

Opinie [1 313]

Książka dobra dla nastolatków dorosłej osoby raczej nie porwie. Historia nie jest zła, ale dialogi dość prymitywne i męczące.

Colleen Hoover postawiła wysoko poprzeczkę. Mimo początkowych wątpliwości postanowiłam sięgnąć po "Maybe Someday" i wcale nie żałuję. Jedyne co mogę sobie zarzucić to to, że tak długo zwlekałam, aby ją przeczytać. Książka jest naprawdę dobra, a moje serce zostało połamane kilka razy podczas lektury. Nie pamiętam kiedy ostatnio wzruszyłam się czytając, a tutaj po prostu nie...

Mimo, że lubię twórczość ten autorki z tą książką strasznie się męczyłam. Zaskoczona jestem tak wysoka ocena. Historia mnie nie porwała mimo iż miała ku temu zadatki. Może jestem "za stara" stąd moj nie najlepszy odbiór.

Przyznaję, że spodziewałam się więcej po tej książce. Zachęcił mnie fakt, że dwoje głównych bohaterów poznaje się dzięki muzyce i pisaniu piosenek, (które ja również amatorsko piszę, dlatego uznałam, że nie mogłam lepiej trafić). Czytając najpierw opis, w mojej głowie pojawiła się całkowicie inna wizja tej historii niż opisana w książce. I może właśnie przez moje...

Ciepła, urocza historia!
Autorka po raz kolejny spisała się na medal! Jej książki poruszają, są przepełnione wszelkimi emocjami. Polubiłam postacie głównych bohaterów od samego początku.
W dodatku jest tutaj wątek muzyczny, który ciekawie dopełnia całą fabułę.
Bardzo polecam! Jest to jedna z moich ulubionych powieści od Hoover.

Bardzo przyjemna młodzieżówka. Jak zwykle styl autorki jest świetny i dzięki temu szybko i fajnie się czyta.
Polecam szczególnie fanom romansów.

Nie rozumiem dlaczego ta książka jest tak popularna. O ile historia opowiedziana w książkę jest ok, to dialogi są fatalne. Czułam się jakbym czytała historię dorosłych ludzi, którzy rozmawiają ze sobą jak nastolatkowie. Bardzo mnie to denerwowało.

Dzień dobry Zaczytani 🌸 lubicie książki twórczości Colleen Hoover? Jak już zauważyliście, często sięgam po jej pozycje, a każda kolejna zaskakuje mnie coraz bardziej, oczywiście pozytywnie!

Tym razem sięgnęłam po Maybe someday. Jeśli bym miała jednym słowem opisać tę książkę, to było by to "intrygująca". Już od pierwszych stron akcja toczy się w zawrotnym tempie. Poznajemy...

Muszę przyznać, że początkowo, gdy trafiłam na tą książkę kilka lat temu, po przeczytaniu około stu stron odłożyłam ją na półkę z niezadowoleniem. Jednak po tych kilki latach znów postanowiłam do niej podejść i zrozumiałam, że trzeba do niej po prostu dojrzeć.
To, jak autorka opisywała to, jak osoba niesłysząca czuje muzykę jest niesamowite. Myślę, że nie mogła zrobić tego...

Moja ukochana pozycja ❤ często wracam do tej książki jak i innych Colleen Hoover-moja ulubiona autorka. Fantastyczny pomysł aby teksty piosenek wykrozystane w książce faktycznie staly się piosenkami w rzeczywistości. Można czytać i sluchac jednocześnie. Cała historia - niepowtarzalna, wyjątkowa. Polecam!

Dyskusje

14 480