ćwicz razem ze swoim psem. Poradnik zdrowego stylu życia

Okładka książki ćwicz razem ze swoim psem. Poradnik zdrowego stylu życia
Karen Sullivan Wydawnictwo: Bellona sport
sport
Bellona
2009-01-01
2009-01-01

więcej Więcej

Książka super. Mówi nam jak sprawdzić czy mamy nadwagę, jaki typ budowy, jak zacząć treningi zarówno nasze jak i psa, jak odżywiać siebie i psa, jaki sport uprawiać (i jakie są z każdego korzyści i minusy), opisuje psie sporty. Zawiera dużo zdjęć i obrazków.

• Psy
  • Posiadam - Rz
  • O zwierzętach
  • Sprzedam/wymienię
  • Przeczytane 2017
  • 2015
  • 2015

Dodaj cytat z książki ćwicz razem ze swoim psem. Poradnik zdrowego stylu życia