Inwazja na Tearling

Erika Johansen Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Królowa Tearlingu (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Invasion of the Tearling
Data 1. wydania:
2015-06-09
Izabella Mazurek
Galeria Książki
inwazja tearling królowa
The Invasion of the Tearling
Królowa Tearlingu (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Izabella Mazurek
inwazja tearling królowa

Książka sama w sobie oczywiście super napisana. Mnie osobiście jednak zaczyna już denerwować główna bohaterka a i akcja aż tak mnie nie porywa.

Jakoś mam takie przyzwyczajenie, że lubię sięgać po inne książki pomiędzy dwoma tomami jakiejś serii. W tym jednak przypadku, kiedy zamknęłam tom pierwszy, niezwłocznie otworzyłam drugi. Dobrze, że miałam od razu całą serię na półce. Nie będę rozwodzić się na temat wszystkich aspektów, które nadal trzymają swój poziom z pierwszego tomu. Chcę tylko wspomnieć, że bardzo...

2000

Częściowo poszło to w dziwną stronę. Ale! Bardzo mi się podoba.

Malo jest tak dobrych kontynuacji🤗
I nie bede nic wiecej pisac bo mam pustke w glowie🙀
Powiem tylko tyle, ze jest to obowiazkowa pozycja dla tych co zaczeli przygode z Kelsea👸
Nie zawiedziecie sie🧏‍♀️😄

Lepsza niż pierwsza część, natomiast wszystkie fragmenty o Lily przypominały mi do złudzenia opowieści podręcznej

Bardzo ciężko mi się czytało tą książkę ... Za dużo Lily a za mało Królowej. Myślałam że bardziej mnie zaciekawi ...

Na półkach: , , , ,

Ten tom podobał mi się bardziej niż pierwszy. Akcja jeszcze bardziej nabrała tempa, więc bez przerwy coś się działo.

Główna bohaterka nieco dojrzała do roli królowej, więc już nie zgadza się ze wszystkimi pomysłami, jakie proponuje jej Buława, który jest jakby jej "opiekunem". Po prostu ma pilnować, aby królowa wszystkich nie pozabijała, bo w tym tomie Kelsea pokazuje...

Wspaniała kontynuacja. Kelsea poznaje siebie i swoją przeszłość. W książce pokazane są jej rozterki chce być dobrą królową. Historie postaci drugoplanowych równie wciągające i porywające. Naprawdę dobra pozycja.

Genialne !!
Autorka splata losy bohaterów w niesamowity sposób, nie spotkałam się jeszcze z tak wyjątkowym i nietuzinkowym pomysłem. Przeszłość przeplata się z przyszłością i teraźniejszością a magia z nowoczesną technologią.
Nie mogę się doczekać trzeciego tomu, więc szybko zaczynam ciąg dalszy :D

Czytało mi się ja bardzo dobrze, podobnie jak część pierwszą.

Dyskusje

• Fantastyka