Daughters of Rome

Okładka książki Daughters of Rome
Kate Quinn Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Cesarzowa Rzymu (tom 2) powieść historyczna
powieść historyczna
Data 1. wydania:
2011-01-01
angielski
fikcja historyczna starozytny rzym

Daughters of Rome sa wstepem do dalszych czesci trylogii - Mistress of Rome i The Empress of the Seven Hills tejze autorki. W marcu przyszlego roku podobno ma wyjsc kolejna ksiazka z tej serii (i chyba ostatnia )-Lady of the Eternal city. Mam nadzieje ze ktos sie zlituje i przetlumaczy na polski bo na pewno seria ta przypadlaby do serca wielu czytelnikom w Polsce.
Akcja...

• Serie