Miasto szkła

Cassandra Clare Wydawnictwo: Mag Cykl: Dary Anioła (tom 3) Seria: Ze Świata Nocnych Łowców fantastyka, fantasy, science fiction
City of Glass
Anna Reszka
Mag
City of Glass
Dary Anioła (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Reszka
Ze Świata Nocnych Łowców

Uwielbiam !!! Polecam książki, bo w filmie nie znajdziemy tych wszystkich emocji :)

Po przeczytaniu drugiej części, która na prawdę mi się podobała zabrałam się za tą. Muszę przyznać, że dość mozolnie mi się czytało i zrobiłam nawet coś czego staram się wystrzegać, a mianowicie odstawiłam na półkę rozpoczętą powieść. Musiałam odpocząć od serii najwidoczniej, zmienić "otoczenie" :). Po paru miesiącach z braku innych książek uznałam czemu nie? Dam jej drugą...

Trzeci tom mojej ulubionej serii - genialni bohaterowie oraz niezawodna akcja. Nie jesteśmy w stanie oderwać się o tej historii - ta część jest pełna wielu niespodzianego, które totalnie nas zaskoczą, jednakże nie zabraknie dobrych plot twistów.

Trzeci tom wspaniałej serii Dary Anioła, wielkie miasto, miłość i magia, zakochasz się i ty w bohaterach i ich fantastycznym świecie!

Całkowicie zmienia się miejsce akcji i jest tej akcji od groma i ciut, ciut. Najciekawsza część, wszystko pięknie się kończy, w sensie nie że happy end, nie zdradzam, ale KOŃCZY, wszystkie wątki stają się domknięte, nie zamierzam psuć sobie tego odczucia kolejnymi częściami.
Nie będę komentować absurdalnych momentów książki, ale... były absurdalne.

Uwielbiam takie książki, romantyczna miłość, anioły i demony. Czytelnik nastawia się na odpowiedni koniec tej historii i go otrzymuje. Wystarczy niespodzianek jakie prowadzą do tego celu, jest sporo zwrotów akcji trudnych do przewidzenia. Ale nie zakończenie. I o to chodzi w tego typu literaturze.

Zdecydowanie była gorsza niż swoje poprzedniczki. Dopiero na samym końcu się wciągnęłam

Trzeci już tom przygód Clary w świecie Nocnych Łowców, tym jednak razem wszystko dzieję się tak szybko i niespodziewanie.
Wszystko właściwie dzieje się w Alicante, to właśnie tam powstanie nowe przymierze, nastąpią zmiany w samym Clave, poznamy cichych członków Kręgu, będziemy świadkami wojny, ale nie tylko tej z Valentinem, ale wojny uczuć.
A właściwie kim jest Sebastian...

"Kocham cię. Będę cię kochał do dnia, w którym umrę. A jeśli po tym jest jakieś życie, to wtedy też będę cię kochał."

"Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają."

"Miasto szkła" to trzeci tom przygód o Nocnych Łowcach z Nowego Jorku.Przed Clary Fray podróż do kraju Nocnych Łowców,...

"Miasto szkła "to właściwie finał serii o Valentinie. W tej części Clary zamierza wyruszyć do Idrysu, aby wreszcie wybudzić matkę ze śpiączki. Valentine jest potezniejszy niż kiedykolwiek.Szykuje się wojna . Większa część książki dzieje się właśnie w mieście Szkła, Idrysie i Alicante. Dalej mamy poruszający wątek zakazanej miłości pomiędzy rodzeństwem. I pojawia sie...

Dyskusje

23 907