Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 36.94 zł

Miasto szkła

Cassandra Clare Wydawnictwo: Mag Cykl: Dary Anioła (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
City of Glass
Dary Anioła (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Reszka
powieść młodzieżowa amerykańska dary anioła

Dwa pierwsze tomy tej serii to coś na prawdę fajnego.
Dobrze spędziłam wieczory śledząc losy Clary, Jace'a i ich przyjaciół. Ale to co autorka zrobiła w trzecim tomie... Nie potrafię tego skomentować. W chwili, kiedy myślałam że już wiem wszystko, prawda została wyjawiona i chciałam się z nią po prostu pogodzić, (prawda bardzo bolesna dla bohaterów) dowiadywałam się, że...

Ta część podobała mi się najbardziej jak do tej pory. Bardzo podobało mi się to, że w końcu dużo się działo i było bardzo mało takich ckliwych i niepotrzebnych sytuacji. Pojawiły się plot twisty, których zabrakło mi w poprzednim tomie. Niektórych się domyśliłam, ale znalazło się parę, które mnie zaskoczyły. Nie oszukujmy się - w tym tomie było tyle akcji, ile w poprzednich...

Długo męczyłam tą część. W międzyczasie przeczytałam kilka innych książek bo tu nie mogłam się wczuć

Życie Nocnych Łowców nigdy nie jest nudne... Jednego dnia ćwiczą w sali treningowej, drugiego walczą z demonem lub ratują Przyziemnego z opresji. Jednak co w momencie kiedy to oni stają się zwierzyną łowną?
Lightwoodowie wraz z Jasem wyruszają w podróż do Idrisu. Jace za wszelką cenę stara się zniweczyć plan Clary o dołączeniu do ich wyprawy. Jednak Clary musi dostać się...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jedna z najlepszych części Darów Anioła. Czytając na przemiennie płakałam, śmiałam się i krzyczałam. Aby nie zwariować piłam melisę, aby choć trochę uspokoić moje galopujące serce. Uwielbiam i kocham!!

Zdecydowanie lepsza niż poprzedni tom.Nie ma tego przesytu wątkiem miłosnym jest ciekawsza , dużo więcej wojny itp.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kawał wciągającej i dobrze napisanej fantastyki. Jak na razie to mój ulubiony tom, naprawdę polecam

Na półkach: , , , ,

Książka ta była w moim TBR-arze na rok 2020, ale wtedy nie udało mi się jej przeczytać. Powróciłam do świata Nocnych Łowców w tym roku.
Miałam problem żeby ponownie wciągnąć się w akcję, mogło to być spowodowane tym że miałam długą przerwę między drugim a trzecim tomem lub wolnym tempem na początku tego tomu.
Wszystkie zagadki powoli nam się rozwiązują w tej części. Z...

Jak w przypadku poprzedniczek nie żałuję lektury, kawał do brej opowieści z wieloma wątkami.

Zdecydowanie nie jest to moja ulubiona część.
Nocni Łowcy muszą podjąć ciężkie decyzje ale nie byłam tym szczególnie zaskoczona. Zwroty akcji, które powinny mnie zaskoczyć wydawały mi się oczywiste i przewidywałam co się stanie.
Ale i tak polecam książkę, styl pisania jak zwykle świetny. Jest dużo zwrotów akcji, dla mnie oczywistych ale podejrzewam że to tylko moje...

25 020
    6 071