Zagrożeni

Patronat LC
Christi Daugherty Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Wybrani (tom 3) literatura młodzieżowa
Night School #3: Fracture
Martyna Bielik literatura amerykańska tajemnica zagadka

Recenzje oficjalnych recenzentów i

W kręgu tajemnic…

56 Link do recenzji

Świetna książka. Wiele się dzieje. Allie nadal uczestniczy w zajęciach Nocnej Szkoły. Nathaniel nadal nie odpuszcza i jest coraz bardziej zawzięty. Dzieje się! Polecam.

Na półkach: , , , ,

To już 3 tom jednej z moich ukochanych serii. Po przeczytaniu 2 tomu miałam dość długą przerwę, ale to nie przeszkodziło mi w czytaniu kolejnego tomu.

Tutaj Allie po raz kolejny będzie musiała podjąć decyzję, która będzie miała kluczowe znaczenie dla niej, przyjaciół jak i szkoły.

Ta pozycja trzyma poziom, w żadnym stopniu nie jest gorsza od poprzedniczek.
W ogóle nie...

Nie wiem, czy pisanie tej opinii ma jakiś sens. Większość napisałam już w tych o "Wybranych" i "Dziedzictwie". Tu jest podobnie. Książka jest równie fantastyczna co poprzednie tomy, o ile nie nieco lepsza. Emocje sięgają zenitu, dowiadujemy się coraz więcej o Nathanielu, a uczniowie postanawiają wziąć sprawy we własne ręce. Pokochałam, jak to określiła Katie...

Dzieje się akcja. W końcu wątek miłosny nie gra pierwszych skrzypiec. Fabuła skupia się na walce, akcji i niebezpieczeństwie. Coś co było mi bardzo potrzebne po miłosnych rozterkach, na których skupiał się cały drugi tom. Książka jest ciekawa i trzymająca w napięciu. Uwielbiam historię Cimmerii i z pewnością sięgnę po kolejną część już za chwilę, bo po prostu rodzi się we...

♡♡♡♡

Im głębiej wyciągam się w fabułę, tym bardziej czuję, ze fabuła jest naciągana. Gówniarze, którzy próbują zapobiec aby Ci źli przejęli władzę nad światem? Rili? Początkowo (kiedy nie znałam jeszcze wszystkich tajemnic), było nawet świeżo, ciekawie, ale teraz? I jeszcze główna bohaterka, która nie wie czego chce i męczy tych biednych facetów wokół niej :) Ja zmęczyłam tom...

Seria ,,Wybrani" mocno mnie wciągnęła. Test jedną z tych, które sprawiają, że chcę sięgnąć po kolejną książkę, aby sprawdzić, jak skończyli bohaterowie. Polecam każdemu, kto lubi książki, w których dzieje się dużo, a akcja owiana jest tajemnicą. Mnie take książki przyciągają.

Świetna książka

Myślałam, że będzie to najgorsza część gdy przeczytałam połowę tej książki ale z czasem było znacznie lepiej, że na końcu zostałam zaszokowana. Bardzo polecam tę książkę!

Nic dodać nic ująć. Pochłonięta w trzy godzinki. polecam z całego serca.

Dyskusje

6 680