Piękne istoty

Kami GarciaMargaret Stohl Cykl: Kroniki Obdarzonych (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction 536 str.
Beautiful Creatures

Łyński Kamień
fantastyka, fantasy, science fiction
Irena Chodorowska Young Adult literatura amerykańska magia paranormal romance

Porównaj ceny i

Taka trochę nowoczesna wersja książki "Zapałka na zakręcie" - tak mi się kojarzy. Czyta się lekko i przyjemnie.

Dobra. Jako książka dla młodzieży.

Czytałam chyba 3 miesiące. Żaden bohater mnie do siebie nie przekonał. Kolejne części sobie odpuszczam. Na plus okładka :)

fatalnie napisana ksiażka, infantylna, nieżyciowa.. Aż żal, że cieszy sie takim zainteresowaniem wśród młodzieży.

Książka tak inspirująca że po jej przeczytaniu postanowiłam zacząć swoją przygodę z literaturą.

Okładka
co się kryje w tym lesie,no co

skąd

biblioteka

fabuła

Jest małe miasteczko,jest Ethan ,Szkoła poznana dziewczyna i klątwa

Moja opinia

Gdybym nazywał się Suzy ,miał 13 lat.Mieszkał,bym w USA.Pewnie,bym się zakochał w tej niby fantastyce.

A,tu klops.Jakoś moja miłość nie chcę przejść na to powieść.

Książka pisana,jest byle jak.Raz gadają o...

Oczekiwałam czegoś więcej, a nie jestem zbyt zadowolona z tego, co otrzymałam.
Wszystko tak jakoś się ciągnęło, niby różne wydarzenia miały miejsce, a jakby się nic nie działo. Nie czułam tego mijającego czasu tam.
Nie czułam też żadnej chemii między bohaterami. Na początku główny bohater mi się spodobał, ale z czasem moja sympatia słabła. Do dziewczyny w ogóle się nie...

Mnie osobiście książka bardzo wciągnęła i z chęcią przeczytam 2 kolejne części

Kilka lat temu romanse paranormalne miały swoje pięć minut, a wszystko to za sprawą „Zmierzchu”. Księgarnie zasypywały nas zmierzchopodobnymi opowieściami o zwyczajnej nastolatce zakochanej w wampirze, wilkołaku czy aniele. Możliwości i kombinacji gatunkowych mnóstwo, ale...

Cudowona historia i wiecznej miłości i o tym ile jest sie w stanie dla niej poświęcić. Opowieść o klątwie o, przeznaczeniu i buncie przeciwko nim i o walce . Główna bohaterka przecież walczy by byc taka jaką chce być, by móc samej zadecydować o swoim losie. Przy tak pięknej historii nawet nie razi mnie "wyjątkowość" bohaterki, którą normalnie uważam w książkach za...

Dyskusje

7 466