Nowe przygody i nieszczęścia Łazika z Tormesu

1997-01-01
83-08-02749-0
Joanna Orzechowska
palimpsest powieść łotrzykowska

Okładka książki Antologia współczesnych opowiadań hiszpańskich Camilo José Cela, Javier Marías, Antonio Muñoz Molina, Manuel Vázquez Montalbán, Enrique Vila-Matas
Ocena 6,4
Antologia wspó... Camilo José Cela, J...
Okładka książki Literatura na Świecie nr 11/1990 (232) Camilo José Cela, Redakcja pisma Literatura na Świecie
Ocena 0,0
Literatura na ... Camilo José Cela, R...

Świeżo przeczytane, nawet nie zdążyłem zaznaczyć teraz czytam. Joł co za książka. Stylizowane na powieść łotrzykowską, jednym tchem. Zwroty akcji, śmieszne a ogólnie można powiedzieć, że jest to książka o kondycji człowieka. Godny następca hiszpańskich i angielskich klasyków. Ja gorąco polecam.

Dodaj cytat z książki Nowe przygody i nieszczęścia Łazika z Tormesu