Topaz wchodzi na scenę

Wydawnictwo: Akapit

Topaz L Amour jest w siódmym niebie, dostała się do prestiżowej Szkoły Aktorskich Brylantów! Jednak w świecie show-biznesu, stepowanie w łazience, z pinezkami w podeszwach, na niewiele się zdaje. Topaz szybko przekonuje się, że życie w szkole aktorskiej to cieżka praca. Musi radzic sobie nie tylko z brakiem doświadczenia. Jej rywalka, przebiegła i ambitna Oktwaia Półnuta z Akademii Teatralnej Rapsodia, stara się jak może, by odebrać jej sławę....

Julia | 2016-08-18

Najfajniejsza książka dzieciństwa!
Jednak zostawie bez oceny, ponieważ nie bedzie już adekwatna do moich czytelniczych wymagań ;)

Aiwlys | 2013-01-22
Przeczytana: 2007 rok

Prosta książeczka, dosłownie na jeden wieczór. Ale mimo to muszę przyznać, że spodobała mi się postać Topaz.

Karolina | 2012-05-04
Przeczytana: 02 listopada 2011

ksizka jest dosyc "latwa" czytalo sie ja szybko ale nie trzymala w napieciu i byla dosyc przewidywalna

Lolinaa | 2013-03-21
Przeczytana: 08 marca 2013

Moim zdaniem jest nudna, ale niektórym osobom może sie spodobać :)

Marta | 2017-02-01
Alicjaaa94 | 2016-12-17