Płynę pod prąd

Wydawnictwo: Akapit Press
Swimming against the tide
978-83-62955-24-4
Małodobra

Życie Elektry jeszcze bardziej staje na głowie, gdy na scenę wkracza Maddy, cud-kuzynka z Manhattanu, a wysłany do niej e-mail o boskim Jagsie wywołuje katastrofalny, a zarazem zabawny ciąg zdarzeń. Łucja wzdycha do Żabojada, którego poznała na wakacjach, a Ruta myśli wyłącznie o pewnym Gościu od Big Maców. Makrela, nowa dziewczyna ojca, wciąż przysparza Elektrze niespodzianek.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-270-Plyn%C4%99_pod_prad

Fajna książka, świetna na jesienne wieczory.Polecam.

Oliwia Pluta | 2014-08-07

Książka bardzo mi się podobała przeczytałam w 3 dni wywarła na mnie duże wrażenie zaczęłam czytać od 3 części i teraz czytam pierwszą nie mogę się doczekać kiedy ją skończę bo nie miałam czasu aby ją czytać.

Julia | 2014-05-02
Przeczytana: 01 maja 2014

Naprawdę bardzo fajna. Imiona oryginalne, tematyka ciekawa. Bardzo szybko i miło się ją czyta.

macy | 2012-09-28

Książka ciekawa, chociaż miejscami było dziwnie. Jak dla mnie powinno być więcej opisu przygód dziewczyn a mniej takich mało ważnych sytuacji. Ale co kto lubi.