Idę na łatwiznę

Life at the shallow
literatura dziecięca
Anna Błasiak

Na półkach: , , , ,

Jak dotąd główne życiowe problemy Elektry sprowadzały się do jej dziwacznego imienia, talerzowatego kształtu twarzy oraz przerażenia, czy odziedziczy po swojej mamie wydatny biust. Wszystko się jednak wkrótce zmieni i życie Elektry stanie na głowie. Jednak nawet w oku cyklonu przez jej głowę przelatują różne, cudownie płytkie pomysły, które pozwalają jej wyjść z...

super ksiązka

Spoko ;D

Jestem mile zaskoczona, taka niby powiescinka dla malolatek, a okazala sie zabawna I madra ksiazka, ktora spodobala sie trzydziestolatce.

Spoko ; )

Przeciętna książka dla nastolatek, bez większych rewelacji.

Przemyślenia Elektry mnie dobijają. Radzę nie szukać głębszych wątków, ale przyjemnie się pośmiać

Do tej pory, życie Elektry skupiało się na szkole i rozważaniach dotyczących beznadziejnego imienia. Popołudniami, spotykała się z przyjaciółkami: przepiękną Łucją, oraz Rutą - córką zapalonej weganki.
Elektra, jak sama twierdzi, czasami bywa próżna i dziwna, ale mimo wszystko, najbardziej, ale to najbardziej w świecie, nie cierpi swojej twarzy, która wygląda jak talerz...

Dyskusje

• Z biblioteki
  • Rok 2011
  • 2015
  • 2013
  • Rok 2014
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Idę na łatwiznę