Same baby - oprócz Ruby

Tłumaczenie: Anna Wziątek
Wydawnictwo: ADAMUS
Alles Hunhner - ausser Ruby

Aby poznać Ruby, Tim musi sięgnąć po środki nadzwyczajne: lekcje baletu! Oczywiście potajemnie, w przeciwnym razie jego reputacja w drużynie piłkarskiej zostanie zrujnowana. To ta sama historia co w Sami macho oprócz Tima ale opowiedziana z perspektywy chłopaka. Okładki obu tomów po złożeniu tworzą wspólny rysunek. Książka z zakładką w formie planu lekcji. Okładka: miękka, Rok wyd

Darka_pl | 2015-04-05
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 2014 rok

Książka opowiada o tym jak różne osoby mogą się zakochać pomimo tak wielu różnic, ale i tak zawsze jest jakieś podobieństwo. Punkt widzenia zakochanego chłopca. Tim grający w drużynie piłkarskiej, zakochuje się w pięknej baletnicy Ruby, ale żeby go polubiła musi zrezygnować z piłki nożnej i tańczyć w balecie. Tim nie rezygnuje z gry w piłkę, robi obie rzeczy naraz. Niedługo ma mieć mecz piłki ale i występ taneczny. Czy Tim zrezygnuje z meczu, czy weźmie w nim udział? Przeczytajcie i przekonajcie się sami :)

Gocholudek | 2014-06-12

Kolejny staroć, który przypomniał mi się całkiem przypadkowo, a czytałem go za czasów gimnazjum. I pamiętam, że była to przyjemna lektura ot taka, na jeden wieczór. Można się było pośmiać, akcja przewidywalna, ale napisana w prosty sposób, tak, że się nie dłuży.
Z czystym sumieniem polecam to właśnie osobom w okolicach końca podstawówki, czy początkowych klas gimnazjum. Dla starszego czytelnika może to być już nieco zbyt dziecinne, ale w sumie, co kto lubi, czyż nie?

Martyna Kozieł | 2015-09-13

Czytałam ją jakoś tak w 4/5 klasie podstawówki i bardzo mi się podobała :D
Polecam ją właśnie młodszej młodzieży :)

Klarysa368 | 2016-06-18
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: czerwiec 2016

Książka OK
Zapraszam na moją twórczość:
czytaniemiaga.blogspot.com

ina3 | 2016-01-20

Idealne dopełnienie książki z "Sami macho - oprócz Tima".

MidnightBlve | 2012-02-01
Przeczytana: 03 lutego 2012