Ratunku! Przyjaciółki na pomoc

Out of my Depth
literatura dziecięca
Anna Błasiak
Electra Brown ratunku! Helen Bailey

Bardzo się cieszę, że dorwałam drugą część serii o życiu Eklektry! Pierwszą przeczytałam gdzieś z rok temu i w sumie straciłam nadzieję, że w mojej bibliotece pojawi się druga część, ale ostatnio miło się zaskoczyłam.
Żałuję, że nie pisałam swoich mini-recenzji gdy czytałam pierwszą część, teraz jest już za późno bym tą pierwszą część opisała.
Elektra ma pełno problemów,...

Świetna książka, polecam całą serie :)

Książkę dostalam od koleżanki na Wigilię. Nie była ona w moim stylu, to już góry wiedziałam, że nie przypadnie mi jakoś strasznie do gustu. Zwłaszcza, że koleżanka nie ma nosa do ksiązek, sama zresztą mało czyta. I nie pomyliłam sie, nawet chyba oceniłam książkę za wysoko i nie spodobała mi się ani trochę. Moge powiedzieć, że w niektórych momentach nawet mnie obrzydzała, a...

Ratunku, naprawdę tonę! Wszyscy czegoś ode mnie chcą!
Zabójczo przystojny tata Histerycznego Palanta koniecznie chce wiedzieć, czy jego syn jest prześladowany w szkole. Moja przyjaciółka Ruta zamęcza mnie pytaniami o dziwaczne zachowanie innej przyjaciółki, Łucji. Tata próbuje ode mnie wyciągnąć szczegóły życia uczuciowego mamy.
A ja? Moją głowę zaprzątają bardzo poważne...

Wakcyjna lektura?Jak najbardziej!:)

• Z biblioteki