Clubbing

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Cykl: Au pair (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
The Au pairs skinny-Dipping

Minął rok od poprzednich wakacji. Trzy operki znowu są w odlotowym kurorcie. Eliza wraca do Hamptons z dumnie podniesioną głową – już nie musi być opiekunką; zaczyna pracę w nowo otwartym nocnym klubie. I decyduje, że najwyższy czas odzyskać Jeremy’ego. Jacqui przyjeżdża z mocnym postanowieniem – tym razem będzie opiekunką idealną, taką, że po wakacjach państwo Perry polecą ją znajomym i...

Minął rok od poprzednich wakacji. Trzy operki znowu są w odlotowym kurorcie.

Jacqui przyjeżdża z mocnym postanowieniem – tym razem będzie opiekunką idealną, taką, że po wakacjach państwo Perry polecą ją znajomym i będzie mogła zostać w Stanach. Ale w realizacji tych planów przeszkadza jej pewien zabójczo przystojny Francuz.
A Mara dalej błyszczy w towarzystwie, baluje, wmawia sobie, że już jej nie zależy na Ryanie, flirtuje z innymi chłopakami i zapomina o starych przyjaciółkach...

Jak bohaterki "Au pair potrzebne od zaraz" poradzą sobie z nieoczekiwanymi burzami uczuciowymi i przekonają się, czy nadal łączy je przyjaźń?

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2007

źródło okładki: Wydawnictwo Amber, 2007

Marcelina | 2012-07-16

Jak najbardziej dorównuje wcześniejszym przygodom dziewczyn, a może nawet jest lepsza ? Mniejsza o to, warto czytać, a ja dziękuję Melissie, że jako nastolatka mogłam czytać jej książki.

| 2013-07-31

Książka, lekka, przyjemna i zabawna. W sam raz na wakacje! :)

letsplaytennis | 2010-09-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Jedna z moich ulubionych książek :)

sujeczka | 2011-02-13
Przeczytana: 11 sierpnia 2010

Są kolejne wakacje, Mara, Eliza i Jacqui wracają do Hamptons. Tym razem jednak Eliza pracuje w klubie, a do Mary i Jacqui dołącza zabójczo przystojny Philippe, który tak jak one ma być au pair. Od poprzednich wakacji zaszło jednak wiele innych zmian – Mara zerwała z Ryanem, Eliza rozstała się z Jeremym... i miała po drodze przygodę z Ryanem. Skomplikowane, tak jak i całe lato czekające operki. Naprawdę wiele się dzieje w tej książce, nie tylko w sferze męsko-damskiej. Mara totalnie się zmienia, i to niestety na gorsze, a na plus zyskują Jacqui i Eliza. Wszystko jednak się dobrze kończy.

Tak jak i w poprzedniej części tak i tutaj mogę powiedzieć, że sporym plusem są te krótkie rozdziały z perspektywy różnych bohaterek. Fabuła była wciągająca, dobry język. Jedyny minus to to, że niektóre wątki nie zostały jednak do końca wykorzystane... np. akcja z Philippem mogłaby jednak być lepsza :D. Ale nie narzekam, bo ogólnie książka mi się baaardzo podobała :).Naprawdę miło się ją czytało na...

Aleksandra | 2011-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2011

Druga część serii Au pair Melissy de la Cruz. Pierwszej nie czytałam, ponieważ nie ma w mojej bibliotece. Jednak jest to trzecia seria Melissy, jaką czytam i wiem, że nie trzeba czytać 1. części, bo jest to coś w rodzaju wprowadzenia do świata.

Książka opowiada o trzech dziewczynach, które jadą na wakacje do Hamptons, aby pilnować dzieci bogatej rodziny(tak było w 1. części, teraz tylko dwie pilnują dzieci, trzecia pracuje w klubie nocnym) Oczywiście praca to nie jedyny powód. Mają zamiar poderwać chłopaków i balować. Chcą, aby to były wakacje ich życia.

Książka idealna na wakacje. Przyjemnie się czyta. W sam raz do poczytania na plaży. Sięgnę po trzecią część.

Weronika13 | 2015-08-02
Przeczytana: 01 sierpnia 2015

Ta książka jest super! Warto przeczytać. ;)

dreamlikegirl | 2014-05-26

Lekka, przyjemna lektura.