Czy to już miłość?

Tłumaczenie: Magdalena Tuli
Cykl: Best Friends (tom 1)
Wydawnictwo: Akapit Press
Best Friends Together

Kto by pomyślał że Chloe, córka zamożnych rodziców, atrakcyjna i obyta towarzysko, może zaprzyjaźnić się z Sinead, która cierpi z powodu braku popularności? Kto mógłby podejrzewać, jakie problemy Jasmin maskuje swym olśniewającym uśmiechem? A skoro już mowa o tajemnicach, to kim naprawdę jest Nick, wysportowany, przystojny chłopak, który stale coś ukrywa? I kim jest Sanjay, uważający swój komputer za istotę bardziej przyjazną niż żywi ludzie wokół niego? Piątka tak różnych od siebie nastolatków musi się zmierzyć z nagłymi zmianami, które przynosi im życie, lecz pomoże im w tym przyjaźń, która połączyła ich najzupełniej niespodziewanie.

źródło opisu: Akapit Press

źródło okładki: Akapit Press

Bardzo ciekawa, miła książka dla młodzieży i nie tylko opowiada o piątce przyjaciół, którzy się przyjaźnią ze sobą.
Główna bohaterka Chloe to dziewczyna atrakcyjna, obyto towarzysko zaprzyjaźnia się z Sinead, która nie zyskuje żadnej popularności cierpi z tego powodu bardzo.
A Jasmin maskuje swym uśmiechem..każdy z nastolatków ma swoje problemy.
Rozerwałam się przy tej książce, odprężyłam się, dla relaksu to fajna, przyjemna lektura, o miłości, o uczuciach młodych ludzi.
Świetnie się czytało!!!

Caroline | 2011-12-28
Przeczytana: 26 grudnia 2011

Jednym słowem: ujdzie. Mało interesująca. Aczkolwiek szybko się ją czyta, bo nie zajmuje dużo czasu. Polecam nastolatkom ; ))

Naomi | 2013-10-06

Książka z gatunku moich ulubionych – czyli o młodzieży. I od razu na wstępie powiem, że polskie tłumaczenie tytułu jest mylące a nawet ośmieliłabym się rzec błędne. Bo angielski tytuł to „Najlepsi przyjaciele” i on właśnie oddaje całą kwintesencję tego o czym książka była. A była ona o skrajnie różnych nastolatkach którzy pod koniec stworzyli całkiem zgraną paczkę . Głównych bohaterów mamy pięcioro. Jest Chole – córka bogatych rodziców którą poznajemy po powrocie z wakacji na których przeżyła swoją pierwszą miłość i jest święcie przekonana że poznany chłopak to ten jedyny. Sinead- która powiedzmy z dnia na dzień stała się bardzo bogata za sprawą rodziny ze strony matki i za bardzo nie umie odnaleźć się w tym nowym bogatszym świecie o którym zawsze marzyła. Jasmin, murzynka której rodzice otwierają kawiarnie i która boi się wychodzić po zmroku, Nick – osierocony przez ojca musiał przenieść się z prywatnej szkoły do publicznej i wstydzi się mówić o śmierci rodzica który zostawił po...

pszczoolka | 2010-04-10

Przyjemna książka. Dobra na wieczór.

AliSha | 2012-02-08

Książka ciekawa, szybko i miło się ją czyta :) opowiada o kilku nastolatkach, których połączyła przyjaźń. Fajna książka dla młodzieży, podobał mi się styl pisania autorki i fajne opisy postaci ;)) Polecam ją właśnie młodzieży i fanom właśnie takich książek o życiu nastolatków, bestsellerów i książek psychologicznych. Na pewno się Wam spodoba ! ;)

Camillie | 2011-03-18
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 17 marca 2011

Bardzo fajna, ciekawa, wciągająca, pewnie niedługo przeczytam następną część

wyindywidualizowana | 2011-02-27
Przeczytana: 2009 rok

Ciekawa fabuła, aczkolwiek zaburzone są proporcje opisów wydarzeń.

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: lipiec 2010

Książka dobra na letnie wakacyjne dni :)

kamyk97 | 2012-01-10

Jestem pod wrażeniem

katiakate | 2014-01-10
Przeczytana: 15 marca 2012

Standardowa cieniutka książeczka. Oryginalny tytuł nie ma nic wspólnego z miłością. Szykowałam się na inną tematykę. Po przeczytaniu jej nie zauważyłam znaczących zmian w moim sposobie myślenia.