Blondynka z ambicjami

Cykl: Na Topie (tom 3) | Seria: My Nastolatki
Wydawnictwo: Amber
Girls on film
_Olinka_

Anna pracuje wreszcie przy nowym serialu. Nagle wszyscy chcą się z nią przyjaźnić, od redaktor naczelnej szkolnej gazety, która liczy na pikantne ploteczki, po przypadkowego znajomego, który gra w reklamach psiej karmy (ale chce zostać reżyserem!). Więc w czym problem? Jej szefem jest ojciec Cammie Sheppard, gruba ryba w Hollywood, a Cammie nie lubi dzielić się z nikim względami swojego taty. A już na pewno nie z Anną. Cammie snuje więc intrygę tak podłą i skomplikowaną, że mogłaby zawstydzić wszystkich hollywodzkich scenarzystów razem wziętych.

źródło opisu: Amber, 2006

dreamlikegirl | 2014-05-26

Nie czytałam całej serii, tylko tak wybiórczo , zainteresował mnie tytuł - bo jestem też blondynką xD Nie jest to górnolotna książka, tylko przejrzysta, ciekawa i łatwa do czytania.

Niehalo | 2011-06-15

Cała seria mi się podobała, napisałam nawet wiersz o takim samym tytule.

Rossa | 2011-08-14
Przeczytana: 2009 rok