Ilustrowany przewodnik po planetach i księżycach Gwiezdnych wojen

Tłumaczenie: Jarosław Kotarski
Wydawnictwo: Amber
The Essential Guide to Planets and Moons
83-7245-035-8
Kasa

Wszystkie światy galaktyki GWIEZDNYCH WOJEN od Abregado-rae po Zhar Przewodnik po stu najbardziej fascynujących planetach i księżycach wszechświata GWIEZDNYCH WOJEN od spalonych słońcem pustyń Tatooine przez lodowate pustkowia Hoth po mgliste bagna Dagobah, od Jądra Galaktyki po Zewnętrzne Odległe Rubieże *Kashyyyk - zdradziecka, porośnięta puszczą planeta, gdzie rasa Wookieech żyje w miastach...

Wszystkie światy galaktyki GWIEZDNYCH WOJEN od Abregado-rae po Zhar
*Kashyyyk - zdradziecka, porośnięta puszczą planeta, gdzie rasa Wookieech żyje w miastach w koronach drzew, na powierzchni zaś panują niepodzielnie drapieżniki
*Bespin - gazowy gigant i jego Miasto w Chmurach
*Endor - Leśny Księżyc, gdzie rozegrała się decydująca bitwa Galaktycznej Wojny Domowej
*Coruscant - ośrodek władzy, praw i kultury, niegdyś także centrum Imperium
Poznaj mieszkańców i tajemnice wielu miejsc, gdzie rozgrywa się akcja słynnych filmów i powieści! Udaj się w fascynującą ilustrowaną podróż na najjaśniejsze z gwiazd fantastycznego wszechświata GWIEZDNYCH WOJEN!

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: www.gwiezdne-wojny.pl