Dziennik rebelianta

Tłumaczenie: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Ameet
Star Wars Rebelianci. Dziennik rebelianta

Kto jest najbardziej czaderskim rebeliantem? Ja! „Nazywam się Ezra Bridger i mam fajne życie: podróżuję po Zewnętrznych Rubieżach z grupą Rebeliantów, która daje popalić Imperium. Poza tym poznaję nauki Jedi, bo okazuje się, że mam silny kontakt z Mocą. Jak do tego wszystkiego doszło? Kim byłem i jaki jestem naprawdę? Odpowiedzi znajdziesz w moim dzienniku. A i jeszcze jedno: Rebelianci...

Kto jest najbardziej czaderskim rebeliantem?

Ja!

„Nazywam się Ezra Bridger i mam fajne życie: podróżuję po Zewnętrznych Rubieżach z grupą Rebeliantów, która daje popalić Imperium. Poza tym poznaję nauki Jedi, bo okazuje się, że mam silny kontakt z Mocą. Jak do tego wszystkiego doszło? Kim byłem i jaki jestem naprawdę? Odpowiedzi znajdziesz w moim dzienniku. A i jeszcze jedno: Rebelianci rządzą!”

„Dziennik Rebelianta” to fascynująca historia, wspaniałe ilustracje, niesamowita przygoda!

źródło opisu: www.ameet.pl

źródło okładki: www.ameet.pl