Sabine. Zapiski rebeliantki

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Cykl: Star Wars (tom 1)
Wydawnictwo: Ameet
Star Wars Rebelianci. Sabine. Zapiski rebeliantki

Precz z imperium! Niech żyje kreatywność „Nazywam się Sabine Wren. Jestem Rebeliantką, ale też artystką! Należę do drużyny, która przysięgła walczyć z Imperium wszystkimi możliwymi sposobami. Jeśli chodzi o mnie, oznacza to: masę farb, barwników i silnych materiałów wybuchowych!” Przeczytaj „Zapiski Rebeliantki”, a dowiesz się, czemu Sabine walczy i dlaczego Imperium nigdy9 nie stłamsi...

Precz z imperium!

Niech żyje kreatywność

Przeczytaj „Zapiski Rebeliantki”, a dowiesz się, czemu Sabine walczy i dlaczego Imperium nigdy9 nie stłamsi ducha Rebelii!

źródło opisu: www.ameet.pl

źródło okładki: www.ameet.pl