Mój zwariowany świat

Tłumaczenie: Iwona Żółkowska
Wydawnictwo: Akapit Press
It's a Mall World After All

Szkoda, że nie dają dyplomów za to, czego się człowiek uczy w centrum handlowym, bo pewnie dostałabym świadectwo z paskiem. Poważnie. Odkąd tu zaczęłam pracować, stałam się ekspertem we wszystkim, co związane z zakupami. Na przykład jestem w stanie od razu powiedzieć, komu w centrum handlowym nie należy ufać: 1. Chudzielcom, którzy pracują w ciastkarni. Skoro sami nie jedzą wypieków, które...

1. Chudzielcom, którzy pracują w ciastkarni. Skoro sami nie jedzą wypieków, które sprzedają, to one muszą być do niczego.
2. Sprzedawczyniom z domu towarowego ze stoiska z kosmetykami do makijażu. Co by ci nie próbowały naopowiadać, błyszczyk do ust nie wystarczy, byś przemieniła się w jedną z modelek wydymających wargi na reklamowych plakatach.
3. I najważniejsze – chłopakowi mojej najlepszej przyjaciółki, Bryantowi, którego widziałam w restauracji z tajemniczą blondynką pod ramię.

Owszem, widziałam to na własne oczy. Oraz, owszem, powiedziałam o tym mojej najlepszej przyjaciółce.

Pewnie myślicie, że Bryant wpadł przez to w kłopoty, ale się mylicie. Jakimś sposobem ten wredota wywrócił kota ogonem i teraz to ja jestem w tarapatach! Ale ja mu jeszcze pokażę. Nawet jeśli razem ze swoim najlepszym kumplem, Coltonem, będzie mi próbował w tym przeszkodzić.

źródło opisu: Akapit Press

źródło okładki: Akapit Press

BlueEyesGirl | 2015-02-19

Książka którą pokochałam !! Nie mogłam się od niej oderwać.. Genialna :D

patulka1237 | 2013-07-09
Przeczytana: 10 lipca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czasem nie wszystko idzie po naszej myśli i poddaje się jej urokowi...
Co by było gdyby Charlotte miała wszystko, czego zapragnie?
Czy odnalazłaby miłość Coltona???
Mimo tego, że kiedyś była okularnicą i nosiła aparat ortodontyczny, mimo tego, że skompromitowała się na imprezie u Condice i na dyskotece szkolnej, mimo tego, że byłą przeciwko jego przyjacielowi
- zyskała Coltona...

Bardzo wciągająca lektura :D polecam ją każdemu...
Najwięcej sympatii przywiązałam do głównej bohaterki- Charlotte oraz do Coltona.
WARTO PRZECZYTAĆ TĘ KSIĄŻKĘ!!!

Jucia58542 | 2014-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2014

Naprawdę polecam tą książkę co żadko mi się zdarza. Pomoc dzieciom z ubogiej podstawówki i prawie spalenie sali gimnastycznej podczas dyskoteki były chyba najlepszymi wydarzeniami opisanymi w tej książce. Nie mówiąc już o miłości (oczywiście nie prawdziwej co dopiero Charlott zauważyła po pewnym czasie) Coltona. I to, że udało jej się uświadomić Coltonowi i Briannie, że jej chłopak a zarazem najlepszy przyjaciel Coltona jest okropnym kłamczuchem zajelo Charlott dużo cennego czasu. Musicie po prostu przeczytać tę książkę!!!

Eila | 2014-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2014

Bardzo dobra i przyjemna książka. Główna bohaterka to zabawna, wyrazista postać, obdarzona poczuciem humoru.
Charlotte pracuje jako osoba zachęcająca do kupna kosmetyków w centrum handlowym( psika ludzi różnymi perfumami).Pewnego dnia widzi chłopaka swojej przyjaciółki - Bryanta w towarzystwie innej dziewczyny i postanawia go śledzić.Niestety, po podzieleniu się swoimi przypuszczeniami z Brianną, dziewczyna nie wierzy jej i myśli, że chce ją poróżnić z Bryantem, poniewąż nie lubi go za to, że dokuczał jej w dzieciństwie. Jednak Charlotte nie zaprzestaje swoich wysiłków , aby udowodnić Briannie, że chłopak ją okłamuje.
Zakręcona powieść, napisana prostym językiem, szybko się ją czyta i niejednokrotnie wywołuje uśmiech na twarzy. Polecam.

Kasia | 2011-01-16
Przeczytana: 13 stycznia 2011

Książka typowo młodzieżowa, ale, jak na książkę młodzieżową, jest na dość wysokim poziomie.

kasiaxd | 2010-10-23
Przeczytana: 23 października 2010

Książka bardzo ciekawa, momentami zabawna. Przyjemnie się czytało polecam ;)

Izabela | 2012-10-29
Molka02 | 2014-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2014

Przeczytałam ją w jeden dzień, jest świetna!!!!!!! Uwielbiam takie dziewczęce głupotki, znacie inne książki w takim stylu? Jak tak to dajcie znac ;D

Aria | 2014-01-06

Super! d początku mi się spodobała. Głowna bohaterka bardzo pozytywnie przedstawiona i ogólnie nastrój wesoły. Miło się czyta, polecam każdemu!

Zuza | 2011-05-28
Przeczytana: 28 maja 2011

Książka z genialnym poczuciem humoru i nagłymi śmiesznymi sytuacjami. Wciągająca . Polecam