Gry majowe. Pamiętnik spóźnionego

Wydawnictwo: Ministerstwo Obrony Narodowej
83-11-06963-8
piotrex

Od autora: Rok zamachu majowego był rokiem mego urodzenia, więc od kołyski świadkowałem ważkim wydarzeniom Drugiej Rzeczypospolitej. A że przez mój dom rodzinny przewinęło się nieco znaczących osobistości tej epoki, owo świadkowanie miało dość bezpośredni charakter. Toteż pozwalam sobie na stronicach tej książki snuć nić wspomnień o tamtych czasach i ludziach, czasach wprawdzie nieodległych,...

Od autora:
Rok zamachu majowego był rokiem mego urodzenia, więc od kołyski świadkowałem ważkim wydarzeniom Drugiej Rzeczypospolitej. A że przez mój dom rodzinny przewinęło się nieco znaczących osobistości tej epoki, owo świadkowanie miało dość bezpośredni charakter. Toteż pozwalam sobie na stronicach tej książki snuć nić wspomnień o tamtych czasach i ludziach, czasach wprawdzie nieodległych, ale bardzo dalekich.

Sylwia | 2017-02-06
Ells | 2011-07-28