Dragonlance - Smocza Lanca. Opis świata

Wydawnictwo: ISA
7 (14 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Dragonlance Campaign Setting
837418132X

Sagi o krainach Krynnu opiewają wielu nieustraszonych bohaterów, którym przeznaczono odkrywać prastare sekrety i niszczyć straszliwe zło. Ty również – jak ci wielcy herosi – staniesz u boku dzielnych wojów i wyruszysz na spotkanie przygód. Opowieści o waszych śmiałych czynach staną się najnowszymi legendami świata Dragonlance, świata Smoczej Lancy. W niniejszym opisie świata do gry Dungeons...

W niniejszym opisie świata do gry Dungeons & Dragons ożywa bogaty świat Smoczej Lancy wraz z plejadą postaci – od rycerzy solamnijskich i smoczych jeźdźców po kenderów, gnomów majsterkowiczów i smokowców. Tu znajduje się prezentacja historycznych epok od Wojny Lancy do Wojny Dusz, a także rozszerzone reguły walki w powietrzu. W Opisie świata Smoczej Lancy przedstawiono rasy dla bohaterów, klasy prestiżowe, atuty, czary, potwory i mapy potrzebne do pełnej eksploracji świata Dragonlance.

Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi oraz Księga Potworów są niezbędne, aby Mistrz Podziemi mógł w pełni wykorzystać ten podręcznik.

lukchmielus | 2011-04-06

Świetne wydanie.