Szczęście łasicy

Cykl: Bohaterowie (tom 3) | Seria: Dragonlance
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Wznowienie. Tom trzeci trylogii Bohaterowie, osadzonej w świecie sagi DRAGONLANCE. Galen Pathwarden, obdarzony przezwiskiem Łasica, pragnie trzymać się jak najdalej od przygód, niebezpieczeństw i bohaterskich awantur. Los jednak chce inaczej i Łasica staje w obliczu starej rodowej klątwy. On, rycerz solamnijski sir Bayard Brightblade i niezbyt bystry centaur Agion muszą zapobiec wcieleniu w życie podstępnego spisku, którego autorem jest złowrogi mistrz iluzji, znany pod imieniem Skorpion. Okładka: miękka; Rok wydania: 2003;

Tomasz | 2017-03-26
Przeczytana: 26 marca 2017

Najlepsza część ogólnie słabej serii (mówię o serii Bohaterowie, nie o całej Dragonlance ).

Mikołaj | 2017-06-22
Karno | 2017-01-05