Szczęście łasicy

Cykl: Bohaterowie (tom 3) | Seria: Dragonlance
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Wznowienie. Tom trzeci trylogii Bohaterowie, osadzonej w świecie sagi DRAGONLANCE. Galen Pathwarden, obdarzony przezwiskiem Łasica, pragnie trzymać się jak najdalej od przygód, niebezpieczeństw i bohaterskich awantur. Los jednak chce inaczej i Łasica staje w obliczu starej rodowej klątwy. On, rycerz solamnijski sir Bayard Brightblade i niezbyt bystry centaur Agion muszą zapobiec wcieleniu w życie podstępnego spisku, którego autorem jest złowrogi mistrz iluzji, znany pod imieniem Skorpion. Okładka: miękka; Rok wydania: 2003;

cariad | 2016-11-12
Voit | 2016-11-08