Kagonesti

Dragonlance - The lost histories volume one - The Kagonesti
837150232X
Dragonlance, Krynn, elfy
Lily

Ansalon pokywają nieprzebyte knieje. Pod przewodnictwem legendarnego Silvanosa zamieszkujące Krynn elfy zaczynają podbijać dzikie lasy i wznosić kryształowe miasta. Kaganos, myśliwy należący do pierworodnych elfów, dowiaduje się na tajemniczym spotkaniu wśród gór, że jego plemię na zawsze powinno zostać wierne lasom. Mijają stulecia i świat tonie w zamęcie smoczych wojen. Plemię Kaganosa opiera się otaczającym je zewsząd ludziom i zaciekle walczy ze sługami Królowej Ciemności. W końcu wolne elfy muszą stawić czoło najstraszliwszemu wyzwaniu - wybrać pomiędzy zagładą i przetrwaniem.

Anusia | 2010-07-14
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Super jest:)!!!

siasiek6 | 2012-04-08

Bardzo się spodobała. Polecam.

Marcin | 2016-09-04

Fajna książka, świat choć standardowy to jednak przykuwa uwagą. Fajne są przedstawione krasnoludy, które w niczym nie przypominają genialnych inżynierów, budującym wspaniale podziemne metropolie znanych z innych opowieści fantasy, czy to literackich, czy to filmowych, czy to growych.

Krzysiek | 2016-12-01
Przeczytana: 2016 rok