Książę

Wydawnictwo: Da Capo
The prince
miłość, zazdrość, książę, wybór
Marek

On - książę i nie tylko jak z bajki: przystojny, błyskotliwy, wymarzona partia! I trzy piękne kobiety: Victoria - młoda wdowa po brytyjskim dyplomacie i miłość księcia sprzed lat; egzotyczna Harley z Jamajki - zapalona radykalna prawniczka i eks-modelka, której romans z członkiem rodziny królewskiej zbulwersował naród; wreszcie Jo - ambitna aktorka, która nie chce dłużej pozostawać w cieniu swej matki, gwiazdy Hollywood. Na którą z nich padnie wybór księcia?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne