Zamiana

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Heartswap
83-7298-065-9
Pysia1496

Flora pija ziołową herbatę, zajmuje się aromaterapią, medytuje i jest przekonana o hojności wszechświata. Georgie pije czarną kawę, jeździ supersamochodem i wierzy w sens ciężkiej pracy. Wiele je różni, ale wydaje się, że nic nie może zburzyć ich przyjaźni. Kiedy więc Donna, ich dawna szefowa, gotowa jest założyć się, że żadna nie poderwie narzeczonego tej drugiej, przyjmują wyzwanie. Czy zamiana się uda?

blooz | 2013-07-03

Nie mogłam się doczekać kiedy skończę ją czytać. Źle mi się czytało, nie porwała mnie. Momentami nie byłam pewna kto z kim rozmawia, za dużo trzeba było poświęcić uwagi na to by skupić się o kim teraz jest, gdzie, z kim. Czasami miałam wrażenie, że opisywane sytuacje był wyrwane z kontekstu a ja nie wiem o co chodzi. Temat fajny ale chyba napisany przez nieodpowiednią osobę, albo po prostu ta książka nie była przeznaczona dla mnie. Zakończenie mnie zaskoczyło.

Iwona | 2012-09-04

Lekka, z humorem, zakończenie dośc przewidywalne ;)

Kar | 2010-12-29
Przeczytana: 2007 rok

Nic specjalnego. Nie polecam.

MikaDarka | 2017-01-05
Przeczytana: 24 stycznia 2017