Okładka książki Pięciopsiaczki

wydawnictwo
Literatura
typ
papier
7.48 (85 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Balbina urodziła pięć szczeniaków. Wszystkie pracowicie broją przez cały dzień. Ale wszystko się im wybacza w końcu to jeszcze dzieci. Psie dzieci. Przed ich właścicielami sympatycznym rodzeństwem: Karoliną i Karolem stoi nie lada zadanie: trzeba pięciopsiaczkom znaleźć nowy dom! Wesoła książeczka, poprzetykana wierszykami, która poza tym, że bawi, uczy odpowiedzialności i miłości do stworzeń słabszych od nas. Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Soulfly | 2011-09-18

Młodszym czytelnikom powinno się podobać ! Ja wspominam miło :)

Irmina | 2014-07-06

Bardzo miło wspominana książka z dzieciństwa :) Poza tym mam swój egzemplarz z autografem pani Chotomskiej, więc historia jest dla mnie jeszcze bardziej wartościowa!

evax | 2014-01-11
Na półkach: Bajki, 2014, Przeczytane
Przeczytana: 11 stycznia 2014

Mój synek chętnie słuchał historii o suczce Balbinie i jej pięciu

szczeniaczkach. Książkę świetnie się czyta, szkoda że jest taka krótka.

Dunya | 2013-08-20
Przeczytana: 22 lutego 2008

Dziś, podczas porządków w piwnicy natknęłam się na "Pięciopsiaczki" i od razu się uśmiechnęłam :>

Paulina | 2012-03-09

Urocza historia, głównie przeznaczona dla dzieci, ale czytający dorosły również nie będzie się nudził.
Karolina, Karol, ich Babcia i Rodzice mają pod swym dachem Balbinę, ich suczkę, która urodziła pięć szczeniąt. Teraz muszą im znaleźć nowy dom. Książka świetnie pokazuje, że rozstanie z małymi towarzyszami może być trudne, ale każdy z psiaków odchodzi z domu z nowym przyjacielem.
Książka napisana w lekkiej formie, spora ilość wierszyków (np. podczas nazywania szczeniaków, czy na rozpoczęcie książki). Ja posiadam bardzo starą wersję tej książki, na okładce mam namalowaną Balbinę, która przypomina owczarka collie :)
Kochałam Myszkę i Balbinkę :) Moje przyszłe dzieci na pewno poznają tę historię :).

madzia | 2013-11-09

Książka pod tytułem "Pięciopsiaczki" opowiada o tym, że psia mama Balbina urodziła aż pięć szczeniaków. Psiaczki przeżywają wiele przygód, które uczą odpowiedzialności i są bardzo śmieszne. Ta pozycja bardzo mi się podoba. Okładka i ilustracje zachęcają do przeczytania.
Madzia

Mysior_ka | 2012-05-16

Dałam 10, tylko z tego powodu, że była to moja pierwsza WŁASNA książka, którą dostałam od rodziców, przepraszam, od Św. Mikołaja. Czytałam ją bezustannie, do tego stopnia, że po pewnym czasie znałam ją na pamięć :)

Zuzanna | 2012-04-20

Kocham tę książkę!!! Przeczytałam ją chyba z kilkadziesiąt razy i nadal mnie zabawia. Polecam ją dosłownie KAŻDEMU, nie ważne czy ma lat pięć, czy trzydzieści pięć.

exotica | 2013-04-05
Przeczytana: 04 kwietnia 2013

Bardzo ciekawe i przyjemne przygody dzieci i ich pięciopsiaczków. Dla przedszkolaków idealna książeczka. Prosta, wesoła.

Ewelina | 2012-10-22

Jeszcze nie przeczytałam ale jak przeczytam to wstawie opinie

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto