Pieśń o domu

Home song
837132068X
powieść, syn, ojciec, wspomnienie
Edyta

Kolejna powieść obyczajowa amerykańskiej pisarki, która zasłużenie zdobywa w Polsce coraz liczniejsze grono czytelników. "Każda napotkana osoba wpływa na człowieka, każdy dylemat moralny, przed którym stajesz, kształtuje twój charakter" - tak twierdzi Tom Gardner, oddany mąż i ojciec, dyrektor liceum, w którym podejmuje naukę nowy uczeń, Kent Arens. Kiedy Tom rozpoznaje w nim syna, o którego istnieniu dotąd nie wiedział, dalekim echem wraca wspomnienie szalonej nocy sprzed lat, grożąc zburzeniem szczęścia rodziny Gardnerów...

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

Kasia | 2017-02-05

Czyta się istotnie szybko, jednak mimo że temat dobry sposób opisywania mnie rozczarował. W kilku miejscach opowiedziane na skróty, bez znajomości ludzkich reakcji.

Katarzyna | 2016-01-22

Bardzo lubię książki tej autorki.Szybko i lekko się czyta. Zirytowała mnie żona głównego bohatera, im bliżej końca tej historii tym bardziej.

Ania | 2015-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

Witam. Właśnie skończyłam czytać. Fajna książka, lekko i szybko sie czyta, miło wspomina, taka o prawdziwym uczuciu do dzieci i dojrzawającej miłości wśród dorosłych,o rodzine i wsparciu. Co ciekawe w taki sposób napisana, ze ja jako kobieta bardziej z sympatia skłaniam się ku mężczyznie ( główny bohater). Polecam. Pozdrawiam czytających.

torebka | 2013-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2013

Życiowa, bardzo szybko się czyta.